Kategorie produktów

Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix

Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix

Sprzęt medyczny Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix jest szybki, łatwy i bezbolesny w użyciu. Produkt przeznaczony dla ludzi i zwierząt. Konstrukcja lassa pozwala na usuwanie kleszczy z uszu, grubej sierści i innych trudno dostępnych miejsc. Pętelka produktu jest wystarczająco silna, aby usunąć większość gatunków kleszczy występujących na świecie.

Przeciwwskazania

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Halszka 2018-05-04 21:20

Wypad na obozowisko? W sumie, czemu nie! Wszystko byłoby spoko, gdyby nie te kleszcze. Bardzo się ich boję... Na szczęście jednak, ilekroć wyjeżdżam, mam ze sobą Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix bo produkt jest niezastąpiony. Miewam go nawet wtedy, gdy zachciewa mi się spaceru po lesie.

Kama 2017-05-31 23:21

Z takim lassem jak to usuwanie kleszczy nie może się nie udać!

Miron 2017-05-18 15:32

Najlepsze co można było stworzyć. Mam zawsze przy sobie w razie wu. Sprawdza się szczególnie po spacerze z psem po lesie.

Sonia 2016-08-02 22:59

Obrzydlistwo!!! Na samą myśl o tych małych upiorach z lasu przechodzą mnie ciarki! Sama zmagałam się z nimi. Mój problem rozwiązał środek Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix . I bajo z kleszczami.

Weronika 2016-04-19 11:40

Sprawdziłam na własnej skórze;) POLECAM

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.