Kategorie produktów

Lehning Voxpax

Lehning Voxpax

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Lehning Voxpax

Tabletki Lehning Voxpax to homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi do  stosowania podczas bólu gardła, chrypki, zapalenia krtani, zapalenia tchawicy, przewlekłego nieżyt gardła u palaczy.

Lek działa stymulująco na mechanizmy obronne organizmu w przypadkach zlokalizowanych stanów zapalnych, dotyczących górnych jak również dolnych dróg oddechowych.

Skład

Składniki aktywne 1 tabletki leku Lehning Voxpax są następujące: 

Arum triphyllum D4 0,060 g, Pimpinella anisum D4 0,060 g, Carbo vegetabilis D4 0,060 g, Hepar sulfuris calcareum D5 0,060 g, Manganum peroxydatum D8 0,060 g, Olibanum D6 0,060 g, Arsenicum album D8 0,060 g, Sisymbrium officinale D4 0,060 g.

Substancje pomocnicze: stearynian magnezu, skrobia ryżowa.

Lek zawiera laktozę oraz sacharozę.

Dawkowanie:

Produkt  Lehning Voxpax należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Lehning Voxpax należy przyjmować doustnie. 

Czas kuracji: 2 tygodnie. Zalecana dawka produktu Lehning Voxpax do zażycia dla osób dorosłych to 2 tabletki do ssania, 4-5 razy dziennie. Lek należy stosować między posiłkami, z zachowaniem odstępów 1/2 godziny przed lub 1 godziny po posiłku. Najlepiej stosować lek regularnie, o tych samych porach każdego dnia.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Lehning Voxpax.

Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku. 

Tabletki Lehning Voxpax należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Radomił 2020-02-18 12:42

naprawdę mam w nosie jak działa homeopaia. istotne jest że na moje zdrowie działają korzystnie

Sandra 2017-06-22 13:41

Na ból gardła działa najlepiej !

Weronika 2017-02-07 15:32

Mój chłopczk często ma problemy z kaszlem i zapaleniem krtani. Jako mama stosuję u niego Lehning Voxpax . Ten preparat jest dobry i skuteczny i Jasiowi pomaga.

Piotr 2016-02-11 17:31

Zaczerwienienie gardła, to u mnie od niedawana wieczny kłopot. Wszytsko przez ciągle włączoną klimatyzacje w pracy! Mam tego dostć! Chcę spróbować Lehning Voxpax , żeby się "ochronić". Sądzicie , że to zadziałą zapobiegawczo? Czy może są jakieś specjalne wyroby działające zapobiegające? Jak ktoś wie to nich napisze!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.