Kategorie produktów

Maść Na Odciski Aflofarm

Maść Na Odciski Aflofarm

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Maść Na Odciski Aflofarm

Maść Na Odciski Aflofarm to lek w postaci maści, przeznaczony dla osób mających problem z odciskami i rogowaceniem skóry, do stosowania miejscowego.

Stosowanie maści rekomendowane jest w celu usunięcia odcisków, nagniotków i innych zgrubień skóry stóp. 

Zawarty w Maści Na Odciski Aflofarm - kwas salicylowy zmiękcza zrogowaciały naskórek i pomaga w jego złuszczaniu, dodatkowo kwas salicylowy i mlekowy mają właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Skład

Składniki produktu leczniczego Maść Na Odciski Aflofarm są następujące:

substancje aktywne: kwas salicylowy (Acidum salicylicum) 400mg/ 1 g preparatu i  kwas mlekowy (Acidum lacticum) 100 mg /1g;

substancje pomocnicze: wazelina żółta, lanolina

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Maść Na Odciski Aflofarm należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Maść Na Odciski Aflofarm należy stosować zewnętrznie. Nakładać 1-2 razy dziennie na zrogowaciałe miejsca na stopach. Stopy wymoczyć w gorącej wodzie i usunąć zrogowacenie.

Zabieg należy powtarzać kilka razy.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na kwas salicylowy i mlekowy lub jakikolwiek ze składników leku Maść Na Odciski Aflofarm.

Nie należy stosować u dzieci poniżej 2 roku życia (a u starszych dzieci wyłącznie z zachowaniem odpowiedniej ostrożności), pacjentów z cukrzycą lub zaburzeniami układu krążenia, a także jeżeli skóra w okolicy odcisku jest zraniona lub zmieniona zapalnie. Jeżeli pojawią się objawy podrażnienia skóry lub uczulenia - należy przerwać leczenie.

Maść Na Odciski Aflofarm należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. Chronić oczy i błony śluzowe.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

helena 2022-11-14 15:33

rewelacja

J. 2017-11-04 21:09

Stosowałam tą maść na odciski ze względu na zalecenia od podologa przed serią profesjonalnych zabiegów w gabinecie i musze powiedzieć, że najtwardsze zgrubienie na moich stopach zostały zmiękczone na tyle, że można było je poddać usuwaniu frezarką.

Opinia użytkownika 2017-04-30 15:22

Ludzie bardzo czesto podpytują mnie jakie mam rozwiązanie na odciski. Co tu dużo mówić...wyłącznie Maść Na Odciski Aflofarm ! Nie znam nic skuteczniejszego:)

Opinia użytkownika 2015-12-18 13:10

Latem odwiedziłam nasze polskie morze. Dużo spacerowałam bez obuwia. Zarówno na plaży, jak i w mieście. I to było powodem, dla którego wyskoczyły mi odciski. Nie wiedziałam, czy jest jakiś dobry środek aż przyjaciółka poleciła mi Maść Na Odciski Aflofarm . Specyfik jest na pewno jednym z wiarygodnych rozwiązań. Zawsze stawiam na jakość i skuteczność.

Dionizja 2015-06-30 14:17

Znam coś skutecznego żeby odciski w końcu zniknęły! Maść Na Odciski Aflofarm jest tu bardzo pomocna!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.