Kategorie produktów

Menoplant Soy-a 40+

Menoplant Soy-a 40+

4.25 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Menoplant Soy-a 40+

Menoplant Soy-a 40+ to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla kobiet dojrzałych, które chcą wesprzeć swój organizm w okresie menopauzy.

Klimakterium charakteryzuje się zmianami, jakie zachodzą w organizmie kobiety. Zmiany te mogą przebiegać łagodnie, ale mogą im też towarzyszyć dokuczliwe symptomy, np. uderzenia gorąca, czy wahania nastroju.

W składzie suplementu diety Menoplant Soy-a 40+ znajdują się izoflawony sojowe, które w budowie są bardzo zbliżone do estrogenów (żeńskich hormonów płciowych). Składniki suplementu diety wpływają korzystnie na komfort i jakość życia kobiet dojrzałych, a do tego mogą redukować objawy związane z menopauzą

Skład

W składzie suplementu diety Menoplant Soy-a 40+ znajdują się następujące substancje:

suchy ekstrakt z soi (Glycine max) (zawierający izoflawony w postaci: genistyny, genisteiny, daidzyny, glicytyny), żelatyna (substancja pomocnicza, otoczka kapsułki), stearynian magnezu (substancja dodatkowa, substancja przeciwzbryiająca), dwutlenek tytanu (substancja dodatkowa, barwnik kapsułki).

Zalecane spożycie:

Suplement diety Menoplant Soy-a 40+ należy stosować doustnie. Kapsułki nie należy rozgryzać ani rozpuszczać w płynie. Stosować w trakcie posiłku.

Zalecana dzienna porcja do przyjęcia to 1-2 kapsułki. 

Składniki 1 kapsułka 2 kapsułki
Suchy ekstrakt z soi (Glycine max) w tym: 350 mg 700 mg
- izoflawony sojowe 35 mg 70 mg

Nie należy przekraczać proponowanej dziennej porcji preparatu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu Menoplant Soy-a 40+ jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Odpowiednie warunki do przechowywania to temperatura pokojowa. 

Produkt wskazany jest dla osób dorosłych. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia to podstawa utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Suplementu diety nie należy przyjmować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Danuta 2020-08-06 19:43

Zaczynam brać od 10 dni i naradzie jest ok mam nadzieję że mi pomoże bo zmagam się już 6 lat i to co na receptę nie pomagało więc sama pomyślałam czemu nie spróbować soy a40

Mirka 2018-12-11 11:40

Ogólnie bardzo wcześnie zaczełam korzystam z Menoplant Soy-a 40+ i pozostało tak do dzisiaj. To rzeczywiście działa i warto jest to stosować :)

Jolanta 2017-05-23 21:16

Ciocia ma menopauzę... Kiedy zaczęły sie pierwsze objawy, to szczerze, nie wiedziałam co robić... Na całe szczęście sama szybko zrozumiała, że dzieje się z nia coś "złego"... Jak wróciła od doktora, to zauważyłam, że kupiła Menoplant Soy-a 40+ ! Wyrób zadziałał szybko i skutecznie na jej spadki nastroju!

Daria 2016-11-24 09:07

Bardzo dobry suplement, pomogl na napiecia nerwowe i problemy ze snem. polecam

Urszula 2016-04-04 16:07

Jestem zadowolona!Sytuacja się ustabilizowała - przede wszystkim pod względem snu. Było ciężko, duża poprawa.

Inka 2016-03-08 22:23

Okres menopauzy wcale nie musi być dokuczliwy i nieprzyjemny. Wystarczy wiedzieć, co stosować. Ja wybrałam Menoplant Soy-a 40+.

Olga 2015-09-01 10:40

Jak dla mnie to jest za drogi środek i nie warto jest wydawać aż tyle pieniążków. U mnie kosztuje to 25 zł !!

Soy-a 2015-09-01 10:40

Skutecznie redukuje napięcie nerwowe które jest bardzo obecne w niektórych dniach. To mi pomaga i cieszę się z tego działania!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.