Kategorie produktów

MorwaVita Płyn

MorwaVita Płyn

4.14 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu MorwaVita Płyn

MorwaVita Płyn to naturalny suplement diety, zawierający w składzie standaryzowany wyciąg z morwy białej, a także wyciąg z kory cynamonowca oraz chrom.

Połączenie tych skladników wykazuje korzystne oddziaływanie na regulację gospodarki węglowodanowej ustroju, a także stabilizację i utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

MorwaVita Płyn może być stosowany przez diabetyków (osoby chorujące na cukrzycę) i pomocniczo w trakcie stosowania diety niskokalorycznej.

Niniejszy suplement diety rekomendowany jest przez Polskie Stowarzyszenia Diabetyków, członka IDF (Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej).

 

Skład

Składniki suplementu MorwaVita Płyn są następujące:

woda, erytrytol (substancja zagęszczająca), izomaltuloza*, wyciąg z liści morwy białej (Morus alba), wyciąg z kory cynamonowca (Cinnamomum verum), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), sorbinian potasu (substancja konserwująca), chrom (chlorek chromu).

*izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.

10 ml płynu zawiera:
- wyciąg z liści morwy białej standaryzowany do zawartości 1% 1-deoxynoiromycyny: 500 mg* wyciągu co odpowiada 2 g liści morwy białej,
- wyciąg z kory cynamonowca: 200 mg* wyciągu co odpowiada 0,8 g kory cynamonowca,
- chrom: 40 µg (100% RWS).

RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

* brak referencyjnej wartości spożycia

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja suplementu dla osób dorosłych do przyjęcia w ciągu dnia to 10 ml, 2 x dziennie przed posiłkiem.

Stosować doustnie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu MorwaVita Płyn.

Suplement MorwaVita należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Amelia 2020-02-23 10:15

Mam wielką nadzieję że z tym środkiem dam radę utrzymać w ryzach skaczący cukier. jeśli nie to nieodwołalnie spotkanie z lekarzem...

Irena 2018-07-11 08:52

Stosuję płyn morwavita regularnie i muszę przyznać, że nie mam problemów z cukrem, bynajmniej jak robię badania okresowe, to wszystko jest pod kontrolą.

Jarmiła 2018-03-24 23:15

Bardzo dużo naczytałam się o zaletach morwy białej w ostatnim czasie. Preparaty z morwą to podobno fajna rzecz... A jak u Was? MorwaVita Płyn jest git?

Maria 2017-05-29 20:30

Moim zdaniem biała morwa jest w stanie utrzymać poziom cukru w ryzach, jeżeli ktoś nie ma z tym dużych problemów. I tak warto przejść się do lekarza.

Bizon 2017-05-17 14:27

Skuteczne ale niezbyt smaczne lekarstwo.

Anna 2016-03-14 16:40

Dobry. Przede wszystkim lek ziołowy.

Opinia użytkownika 2015-10-08 20:24

Wśród diabetyków ważne jest zadbanie o optymalny i niezbyt wysoki poziom współczynnika węglowodanowego. Chociaż czasami to trudna sprawa bo nie da się kontrolować wszystkiego. Na szczęście jednak jest MorwaVita Płyn . Preparat ten jest przeznaczony dla diabetyków. A jego składniki warunkują poprawne zdrowie i poziom cukru we krwi.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.