Kategorie produktów

Mydło Marsylskie POMARAŃCZA GREJPFRUT

Mydło Marsylskie POMARAŃCZA GREJPFRUT
Najtańsza oferta

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mydło Marsylskie POMARAŃCZA GREJPFRUT

O cudownych właściwościach olejku rycynowego wiedziały już nasze babcie. Kiedyś produkt ten był stosowany głównie w celach leczniczych. Aktualnie kobiety coraz częściej wykorzystują olejek rycynowy do pielęgnacji ciała, włosów i paznokci. Warto również zadbać o to, by nasza dieta obfitowała w orzechy brazylijskie. Jeśli dbasz o zdrowie, sięgnij po olej lniany tłoczony na zimno. W okresie jesienno-zimowym wielu z nas boryka się z nadmiernie wysuszoną skórą. Odpowiednie nawilżenie zapewni masło shea nierafinowane.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-05-25 10:17

Ciekawie pachnie, jest bardzo wydajne.

Mirella 2017-05-11 14:10

Najlepsze mydełko jakie używałam. Zostawia skórę w idealnym stanie, dodaje blasku i nawilża!

Opinia użytkownika 2017-01-31 13:27

Osobiście preferuję mieć w łazience solidny zapasik produktów co codziennej pielęgnacji. Jestem w takim przypadku bardzo zdowolona. Próbuję wybierać środki znakomitej jakości, jak Mydło Marsylskie POMARAŃCZA GREJPFRUT :)

Marcjanna 2017-01-06 10:10

Nie ma nic dziwnego w tym, że higiena osobista to ważny element dnia. Przede wszystkim dlatego, że jest częścią osobistej kultury. Ja na co dzień stosuję Mydło Marsylskie POMARAŃCZA GREJPFRUT . Specyfik pomaga mi dbać o siebie.

Opinia użytkownika 2015-02-02 21:20

Bezsprzecznie wiadomo, że higiena osobista jest mega ważna. Jestem przerażona, co któraś osoba nie dba o siebie odpowiednio... Ja do higieny zawsze mam Mydło Marsylskie POMARAŃCZA GREJPFRUT . Specyfik jest podstawowy w higienie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.