Kategorie produktów

Nasodrill

4.0 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nasodrill

Nasodrill to wyrób medyczny dostępny w postaci aerozolu do nosa. Preparat przeznaczony jest do przemywania nozdrzy i wskazany dla osób, które chcą zadbać o higienę nosa. 

Wyrób medyczny Nasodrill może być stosowany w leczeniu stanów zapalnych śluzówki oraz w leczeniu stanów zapalnych nosa i gardła.

Produkt stanowi izotoniczny roztwór sporządzonym z wody z Luchon. Jest to woda bogata w siarkę, pochodząca z francuskiego uzdrowiska. Wody te wspomagają błony śluzowe nosa. Ich działanie polega na upłynnianiu zalegającej wydzieliny, dzięki czemu przywracają komfort dróg oddechowych. 

Wody siarkowe wspierają mechanizmy obronne śluzówki nosa. 

Skład

W składzie aerozolu do nosa Nasodrill znajdują się następujące substancje: woda z Luchon, chlorek sodu. Obojętny gaz nośnikowy: azot bez kontaktu z produktem.

Produkt nie zawiera konserwantów. 

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego Nasodrill:

Wiek Sposób użycia Częstotliwość stosowania
dorośli i młodzież stanąć nad zlewem i przechylić głowę na bok. Umieścić rozpylacz w górnym nozdrzu i rozpylić. Gdy płyn wypłynie na zewnątrz, czynność powtórzyć w drugim nozdrzu. Oczyścić nos. 1-3x/doba
niemowlęta i małe dzieci dziecko powinno znajdować się w pozycji leżącej. Głowę dziecka należy ułożyć bokiem. Końcówkę rozpylacza należy umieścić w nozdrzu znajdującym się na górze. Aplikować poprzez rozpylenie. Odczekać chwilę tak, by roztwór wypłynął z nosa. Czynność powtórzyć z drugim nozdrzem. Oczyścić nos.  j.w.

Aplikacja produktu do jednego nozdrza powinna trwać 2-3 sekundy.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania preparatu Nasodrill jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Produkt nie może być stosowany u osób, które są uczulone na siarkę. ​

Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci. 

Przed użyciem wyrobu medycznego należy sprawdzić termin ważności. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-12-20 16:28

nie polecam, miałam wodę morską z innej firmy - tańszą i nie kapało, przy przysikaniu leje się z dozownika. większość wody ląduje na ziemi. nie polecam.

Rachela 2017-10-19 17:43

W okresie zimowym warto pamiętać o higienie nosa. Katar to pierwszy objaw infekcji. Nie czekam tylko biorę Nasodrill . Jestem pewna, że środek ten pomoże mi w nawilżaniu śluzówki nosa.

Monika 2016-04-19 12:59

Super!Nie ma lepszego produktu na oczyszczane i pielęgnacje noska naszych dzieci.Polecam!!

Opinia użytkownika 2016-03-30 14:08

Pomaga przy katarze. Polecam

Łucja 2015-12-30 13:48

Higiena nosa? Ja nie eksperymentuję tylko mam Nasodrill . Specyfik poleciła mi farmaceutka. Dowiedziałam się, że wspiera drogi oddechowe. Ja go używam, gdy męczy mnie katar i chcę oczyścić nos. I ja też go polecam.

Szymon 2015-09-28 12:59

Używałem. Nasodrill odtyka nos, ale jak dla mnie trąci siarką, więc daję przeciętną ocenę.

David 2015-06-05 14:28

trochę "kopie" przy rozpylaniu, ale jak się już do tego przyzwyczaiłem, to nie wrócę do słabszych sprayów. Nasodrill świetnie udrażnia zatkany nos.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.