Kategorie produktów

Olej Z Pestek Dyni

Olej Z Pestek Dyni
Najtańsza oferta

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Olej Z Pestek Dyni

Olej z pestek dyni charakteryzuje się orzechowym smakiem i zapachem. Posiada ciemnozielony kolor i jest uważany za jeden z najcenniejszych olejów, z uwagi na zawartość barwników chlorofilowych.

Oleju z pestek dyni nie należy smażyć, ponieważ wysoka temperatura niszczy jego właściwości. Jest stosowany wyłącznie na zimno, jako dodatek do chleba, warzyw, białego sera, jajek na twardo, sałatek, surówek i do bezpośredniego spożycia. Pasuje do deserów i ciast. W Austrii jest składnikiem słynnego sernika wiedeńskiego. Olej z pestek dyni należy przechowywać w suchym i ciemnym pomieszczeniu, w temperaturze nie wyższej niż 20 stopni C.

 

Skład

Olej z pestek dyni 100%.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Basia 2018-02-23 09:12

Szkoda, że nie nadaje się do smażenia. Ale i tak doceniam, że jest alternatywa dla zwykłego cukru.

Maria 2017-04-04 20:57

Ciekawe urozmaicenie deserów!

Miron 2017-04-04 09:11

Używam od dawna i nie mam zamiaru go zmieniać!

Gosia 2016-04-02 21:35

super olej. numer jeden w mojej kuchni! cena dosc wysoka, ale adekwatna do jakosci produktu

Opinia użytkownika 2015-04-22 19:31

Jestem zakręcona na punkcie zdrowego stylu życia. Już dawno zmieniłam to, jak się odżywiam a pierwszym działaniem był zakup Olej Z Pestek Dynii . Jest ze mną gdy przygotowuję potrawy. Moim zdaniem to kuchenna rewolucja.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.