Kategorie produktów

OLIMP Chitosan + Chrom

OLIMP Chitosan + Chrom

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu OLIMP Chitosan + Chrom

OLIMP Chitosan + Chrom to suplement diety dostępny w postaci kapsułek, w szczególności rekomendowany dla osób odchudzających się, dążących do utrzymania kontroli nad swoją wagą, aktywnych fizycznie oraz dbających o kondycję.

OLIMP Chitosan + Chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów i tłuszczów. Chitosan jest włóknem pokarmowym izolowanym z pancerzy skorupiaków, o właściwościach absorpcyjnych oraz żelujących. Z uwagi na zawarty w preparacie chrom, suplement sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Skład

W składzie suplementu diety OLIMP Chitosan + Chrom znajdują się następujące substancje:

chitosan (sproszkowane muszle skorupiaków morskich), pikolinian chromu;

substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; pikolinian chromu, kapsułka (składnik otoczki - żelatyna, barwnik: E 171).

 

 

Zalecane spożycie:

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę 3 razy dziennie, około 20 minut przed planowanym posiłkiem. Kapsułkę należy przyjmować doustnie, popijając dużą ilością wody.

W okresie stosowania OLIMP Chitosan + Chrom zalecane jest dodatkowe uzupełnianie diety w witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D, E),  ponieważ produkt wpłynąć na zmniejszenie przyswajania tłuszczów z pokarmu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu OLIMP Chitosan + Chrom.

Suplement zawiera składniki pochodzące ze skorupiaków. Preparaty witaminowe należy przyjmować ok. 2 godziny przed lub po spożyciu chitosanu.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michał 2020-04-21 16:04

ideolo na redu

Opinia użytkownika 2019-12-17 10:02

zdaje się że to sprawdzony środek odchudzający

Kasia 2017-06-01 11:50

Biorę chitosan z chromem, bo to ponoć ogromna innowacja. Efekty? hmmm wydaje mi się, że słodycze mniej kuszą, ale mam nadzieję, że sobie tego nie wmówiłam.

Iwona 2016-04-07 15:32

Pierwsza skuteczna dieta od lat.Polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.