Kategorie produktów

Omega Medica

Omega Medica

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Omega Medica

Omega Medica to suplement diety dostępny w postaci kapsułek i przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie takich kluczowych narządów, jak serce i mózg.

Zawarte w suplemencie składniki, a przede wszystkim olej rybi z wysoką zawartością kwasów tłuszczowych omega-3 (w tym EPA i DHA), które wpływają korzystnie na pracę serca.

Omega Medica jest suplementem, który dodatkowo wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, a kwas DHA wspomaga poprawne widzenie i funkcje mózgu, w tym podstawowe funkcje umysłowe i intelektualne.

Skład

W składzie preparatu Omega Medica znajdują się następujące substancje:

olej rybi (18% EPA, 12% DHA); składniki otoczki: żelatyna, glicerol (substancja wiążąca).

Zalecane spożycie:

Suplement diety Omega Medica przeznaczony jest do codziennego stosowania. 

Zaleca się przyjmowanie 1-2 kapsułek w ciągu dnia. Kapsułki należy popijać wodą.

1 kapsułka zawiera: 1000 mg oleju rybiego (w tym: 180 mg EPA, 120 mg DHA).

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Omega Medica jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. 

Przed przyjęciem sprawdzić termin przydatności do spożycia. Nie stosować po upływie terminu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

wiktor 2016-03-07 09:41

Dobra jakość.Polecam

Ignaś 2015-08-29 23:03

Cena jest niska i starcza spokojnie na kilka tygodni, jak najbardziej jestem z nich zadowolony

Arek 2015-08-29 23:02

Kupuję go w aptece, mam już do niego zaufanie. Firma sprawdzona, 5/5

Nergal 2015-03-20 14:43

Dobra profilaktyka dla wielu chorób, myślę że przyswajalność też jest w porządku. Podpytywałam lekarza i nie wypowiedział się jakoś negatywnie.

Olga 2015-02-24 15:13

Kwasy tłuszczowe omega-3 są niezbędne naszemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Nie da się ukryć, że odgrywają kluczową rolę dla pracy mózgu i serca. Omega Medica jest jednym z takich środków.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.