Kategorie produktów

Power Health Glukozamina Żel

Power Health Glukozamina Żel

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Power Health Glukozamina Żel

Power Health Glukozamina Żel przeznaczony jest do masażu i pielęgnacji stawów.

Produkt Power Health Glukozamina Żel zawiera w swoim składzie glukozaminę, która ma szerokie zastosowanie wspomagające działanie stawów. Glukozamina wspomaga regenerację chrząstki stawowej, likwiduje stany zapalne i obrzęki oraz polepsza ruchomość stawów.

Power Health Glukozamina Żel  nadaje się do stosowania profilaktycznie w celu uniknęcia artretyzmu i zwyrodnienia stawów. Żel może być rówież stosowany pomocniczo przy kontuzjach, rekonwalescencji po złamaniach czy osteoporozie.

Skład

Składniki produktu Power Health Glukozamina Żel według INCI to:

siarczan D-glukozaminy, mocznik imidazoliny, owoce pieprzowca, metyloparaben sodu (i) etyloparaben sodu (i) propyloparaben sodu, mentol, woda alkohol, gliceryna, kopolimer akrylowo-winylowy, Peg- 40 uwodorniony olej rycynowy, roztwór wodorotlenku sodowego.

Dawkowanie:

Power Health Glukozamina Żel wmasować aż do wchłonięcia. Stosować maksymaknie 6 razy na dobę. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Power Health Glukozamina Żel.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sandra 2017-09-21 13:43

idealny na stawy - wspomagająco.

Rita 2017-06-22 22:50

Od dawna szukam czegoś dobrego dla stawów. Do teraz jeszcze nic nie odkryłam... Dowiedziałam się o środku Power Health Glukozamina Żel . Postanowiłam spróbować i później pochwalę się efektami :)

Sabina 2017-06-02 15:35

Jakiś czas temu dotarło do mnie, że organizm nigdy nie będzie wieczny... Jak nie zadbamy o siebie to może się to źle skończyć... Widziałam jakies ulotki o chrząstce stawowej i w tamtej chwili mnie oświeciło... Wybrałam się więc do niedalekiej apteki i zakupiłam Power Health Glukozamina Żel . Mam wielką nadzieję, że ten specyfik okaże się zbawienny...

Opinia użytkownika 2016-09-01 00:44

Moje stawy od dawna bardzo mi dokuczają. Od czasu, gdy używam Power Health Glukozamina Żel mogę powiedzieć, że zauważyłem poprawę ruchomości stawów. Ufam tylko, że uda mi się pozostać sprawnym na długie lata!

Opinia użytkownika 2016-02-28 15:39

Muszę dbać o moje mało gęste kości. Najpierw osteomalacja a teraz już osteoporoza... To taki cichy drapieżca wobec kości:/ Power Health Glukozamina Żel zastosowany na pierwszy rzut wydaje się dobrze działać.

Hortensja 2015-11-02 21:10

No więc, nigdy nie zastanawiałam się nad tym, że istnieją takie specyfiki które pomagają szybciej wrócić do zdrowia. Power Health Glukozamina Żel do takich się zalicza:)

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.