Kategorie produktów

Propolis w aerozolu 7%

Propolis w aerozolu 7%

3.88 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Propolis w aerozolu 7%

Propolis w aerozolu 7% to naturalny suplement diety zawierający propolis. Preparat wykazuje silne działanie przeciwzapalne oraz przeciwustrojowe. Propolis w aerozolu 7% jest zalecany do stosowania przy infekcjach gardła, infekcjach górnych dróg oddechowych oraz stanach zapalnych i dolegliwościach w jamie ustnej. Aerozol można stosować pomocniczo przy przeziębieniu oraz grypie.

Skład

Komponenty środka Propolis w aerozolu 7% są następujące: spirytus rektyfikowany, woda, propolis (kit pszczeli).

Zawartość propolisu w preparacie: 7% (58 mg/ml). Zawartość etanolu: max. 60% vol.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Propolis w aerozolu 7% powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecane stosowanie to 2 aplikacje aerozolu 3x dziennie. Aplikować do jamy ustnej. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Propolis w aerozolu 7%.

Propolis w aerozolu 7% należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temp. pokojowej. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Tymoteusz 2020-05-19 12:04

kicham i prycham od kilku dni do tego dokuczają mi głowa i zatoki To niekoniecznie zwykły katar lecz brać leki przecież czymś muszę

Wiktor W. 2017-07-28 02:14

Działa idealnie. Nie widziałem lepszego środka, który mógłby mi pomóc. Bez dwoch zdań Propolis w aerozolu 7% to środek na którym można polegać!

Fifi 2017-05-25 09:59

Naturalny propolis to dla mnie trafne rozwiązanie, ale niestety na silny ból gardła już nie pomaga tak dobrze jak na zwykłe drapanie w gardle.

Ryska 2017-05-12 12:29

Cena wcale nie jest wygórowana, a spray z naturalnym propolisem zdecydowanie skraca czas choroby.

Beata 2016-04-15 15:24

Ludzie teraz mówią na temat propolisu. Sprawdziłam, co to i odkryłam, że to substancja powstająca z żywic. Prawdopodobnie jest skuteczny na ból gardła. Stwierdziłam, że kupię i mam Propolis w aerozolu 7% . Może kiedyś się przyda.

Damaris 2015-08-09 10:08

Propolis to jeden z rodzajów antybiotyku. Bliżej jest znany jako mleczko pszczele. Propolis charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi. Propolis w aerozolu 7% to jeden ze środków, który można bezpiecznie stosować przy różnych dolegliwościach.

Norcia 2015-07-10 00:15

Ogólnie działa bardzo dobrze i jestem zadowolona, jednak jest jedna wada jaką jest cena... To jest po prostu chore i nie mogę sobie na to pozwolić w takiej cenie..

Wiktor W. 2015-07-10 00:14

Ajć miałem dać 5!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.