Kategorie produktów

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik

3.25 Średni

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik to suplement diety w postaci kapsułek, który wspomaga prawidłową pracę jelit oraz pomaga w likwidacji zaparć.

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik przeznaczony jest do stosowania w celu poprawy perystaltyki jelit oraz usuwania zaparć. Nasiona babki zawarte w suplemencie mają zdolność do pęcznienia pod wpływem wody, co wspomaga proces wypróżniania. 

Nie zawiera cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Produkt Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik jest bezglutenowy, koszerny. Odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Skład

Substancja aktywna w 2 kapsułkach suplementu diety Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik to: sproszkowany błonnik z łusek babki płesznik – 1000 mg.

Substancje pomocnicze pochodzenia naturalnego: hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki roślinnej); roślinny stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie produktu Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik to 2 kapsułki dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Magda 2018-07-09 23:50

Nie wierzcie, gdy wam powiedzą, że Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik pomaga na zaparcia. To jeden wielki bubel! Nie polecam: Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik tylko zaostrzył sytuację! To ja już wolę stare domowe sposoby, to przynajmniej nie zaszkodzi.

Sandra 2017-08-08 11:51

Świetny preparat!

Opinia użytkownika 2016-03-17 22:07

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik to jakaś porażka:( Miało być lepiej - a nie pomogło

Opinia użytkownika 2015-01-17 22:44

Naturalny błonnik, jaki jest najlepszy? Absolutnie Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik . Zwłaszcza za rozsądną jakość oraz łatwą dostępność.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.