Kategorie produktów

Tabletki Tonizujące

Tabletki Tonizujące

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Tabletki Tonizujące

Tabletki Tonizujące to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, u których stwierdzono osłabienie mięśnia sercowego.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.​

Tabletki Tonizujące są również stosowane jako środek pomocniczy w początkowym okresie upośledzonej wydolności serca. 

W formulacji leku znajdują się składniki takie jak kwiatostan i owoc głogu, ziele serdecznika, ziele nostrzyka.

Składniki te wpływają korzystnie na funkcjonowanie układu krążenia oraz układ mięśniowy, wspierając utrzymanie prawidłowych skurczy mięśnia sercowego. Usprawnianie układu krążenia może być konieczne w przypadku pojawiania się obrzęków. 

Skład

W składzie 1 tabletki tonizującej znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne Crataegi folium cum flore - 150 mg Crataegi fructus - 30 mg Leonuri cardiacae herba - 100 mg Meliloti herba - 40 mg
pozostałe składniki skrobia ziemniaczana, krzemionka koloidalna bezwodna.

 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Tabletki Tonizujące należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Tabletki Tonizujące należy przyjmować doustnie. Tabletkę trzeba popijać wodą.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu doby: 2 tabletki 2-3 razy dziennie przed jedzeniem. Maksymalna dawka dobowa to 6 tabletek. 

Produktu nie należy stosować przez długi okres, chyba że tak zaleci lekarz. 

Nie przekraczać 6 tabletek w ciągu doby. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Tabletki Tonizujące.

Lek Tabletki Tonizujące należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produkt jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci. Ze względu na to, że nie ma wystarczających danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku u kobiet w ciąży i kobiet karmiących, produktu tego nie zaleca się stosować w tej grupie. 

Tabletek tych nie należy stosować wraz z lekami obniżającymi krzepliwość krwi oraz u osób z chorobami wątroby.

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-02-21 12:27

aktualnie kuruję się tym lekarstwem.

Nahum 2020-01-14 16:31

zdrowe serce przekłada się na sprawny organizm. Warto o siebie troszczyć.

anita 2016-04-01 16:19

nie miał zbyt skutecznego działania, dlatego przerzuciłam się na inny.

Terenia 2015-12-29 13:52

Kupiłam ten produkt niedawno, bo odczuwałam nerwobóle - kłucie w klatce piersiowej było już nie do zniesienia. Nie mogłam spać, bo ból wybudzał mnie w nocy. Jestem osobą, która bardzo się wszystkim stresuje, dlatego nabyłam Tabletki Tonizujące.

Opinia użytkownika 2015-11-22 23:55

Od pewnego czasu, co chwilę czuję kłucie serca. Nie wiem skąd to się bierze. Ciocia zaleciła Tabletki Tonizujące !!! Kupiłam ten preparat dzisiejszego ranka. Pani w aptece mówiła, że dobrze sobie radzi na serce. Mam nadzieje, że mi pomoże!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.