Kategorie produktów

Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy

4.0 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy

Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy to haczyki przeznaczone do wykręcania kleszczy. W opakowaniu znajdują się 2 haczyki - duży (do kleszczy dużych rozmiarów) i mały (do małych kleszczy i do użycia w trudno dostępnych miejscach).

Produkt wielokrotnego użytku.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Łucja 2018-05-07 15:22

Fuj, ohyda! Na samo przypomnienie o tych małych upiorach z lasu dostaję gęsiej skórki... Sama miałam z nimi problem... Pomógł mi specyfik Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy . I bye bye kleszcze.

Estera 2017-09-16 22:32

Wypad na obozowisko? A dlaczego by nie! Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie te kleszcze. Bardzo się ich boję... Mam ze sobą pod ręką na takich wyjazdach zawsze Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy bo środek jest skutecznym odstraszaczem kleszczy. Miewam go nawet wtedy, gdy idę z dziećmi do lasu.

Jestem na nie! 2017-05-09 10:54

A ja nie polecam, bo nie udało mi się prawidłowo wyciągnąć kleszcza dziecku:/

Mila 2017-04-25 21:08

Myślałam, że kleszczołapki to wynalazek trudny w użyciu, ale bez problemu udało mi się usunąć 4 kleszcze za 1 podejściem.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.