Kategorie produktów

Tokovit E 200

Tokovit E 200

3.8 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Tokovit E 200

Tokovit E 200 to preparat dostępny w postaci kapsułek miękkich. Lek przeznaczony jest dla osób, które chcą uzupełnić swoją codzienną dietę w witaminę E, która jest zaliczana do silnych antyoksydantów. Niedobory witaminy E mogą wynikać z praktykowania złej diety. 

Tokovit E 200 to preparat rekomendowany dla osób, którzy pragną rozpocząć profilaktykę miażdżycy i choroby niedokrwiennej serca. Tokovit E 200 to produkt zalecany także osobom narażonym na stres oraz dla osób palących papierosy.

Witamina E wchodzi w reakcję z innymi składnikami, chroniąc komórki przed negatywnym działaniem wolnych rodników, co przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i układu mięśniowego. 

Skład

Składniki produktu leczniczego Tokovit E 200 to: 

- substancja czynna: 200 j.m. RRR-α-Tocopherolum 
- substancje pomocnicze: olej sojowy oczyszczony, żelatyna, glicerol

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Tokovit E 200 należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Sposób i droga podania: produkt leczniczy Tokovit E 200 należy przyjmować doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu doby to 1 kapsułka w trakcie pierwszego posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. 

Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Tokovit E 200.

Lek Tokovit E 200 należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Produkt leczniczy nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Yan 2018-12-03 11:59

Kupiłem pomyłkowo!Nie wiadomo co to dokładnie jest i na co działa!Znając lejące się Niagarą z reklam w TV właściwości wszystkich "leków suplementów diety" mam obawy o działanie inne niż odchudzenie portfela.Nie używam.Kto to teraz bada i czy można tego używać!?W Polsce każdy praktycznie może sobie "wyprodukować suplement" w cebrzyku lub wannie i działania ani skuteczności nikt nie sprawdza.

Kaśka 2017-11-20 12:52

Witamina E jest zdecydowanie niedoceniona, a wpływa na szereg funkcji ludzkiego organizmu. Wraz ze zbilansowaną dietą może zdziałać cuda.

Erazma 2016-10-03 23:53

Jak się człowiek starzeje to raczej nic w cudowny sposób nie podziała. Mimo to warto wypróbować Tokovit E 200 i łatwiej się uporać z tym procesem.

Opinia użytkownika 2016-04-15 12:24

to witamina młodości warto ją stosować !

aga 2015-04-13 14:02

Mogli trochę inaczej nazwać "Tokovit E 200", bo brzmi to trochę jak suplement konserwantu i faktycznie może kogoś wystraszyć ;) Sam produkt zdecydowanie polecam, bo jest to dobre źródło witaminy E

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.