Kategorie produktów

Trec Tribulon

Trec Tribulon

4.0 Dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Trec Tribulon

TRIBULON to skoncentrowany 60% ekstrakt zioła Tribulus Terrestris, który w sposób naturalny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia stymuluje produkcję - testosteronu. Aktualnie jest to najsilniejszy i najbardziej ekonomiczny tribulus na naszym rynku. Jednorazowa porcja (2 kapsułki) dostarcza 1560 mg 60% ekstraktu zioła TRIBULUS TERRESTRIS . Systematyczne stosowanie ekstraktu z Tribulus Terrestris może powodować u mężczyzn podniesienie libido i wzrost wydolności w aspekcie funkcji seksualnych, co związane jest z afrodyzjakalnymi właściwościami tego zioła. Preparat polecany jest wszystkim sportowcom oraz osobom aktywnym zawodowo w celu osiągnięcia szczytowej formy fizycznej.

Skład

Skład w 2 kapsułkach:
Tribulus Terrestris (w tym 60% saponin) - 1560 mg

Dawkowanie:

W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem. W dni nie treningowe: 2 kapsułki 30 minut przed snem. 

Przeciwwskazania

TriBulon jest produktem niesterydowym i nie zawiera żadnych niedozwolonych hormonów, jednak przeznaczony jest wyłącznie dla zdrowych dorosłych osób. Osoby poniżej 18 roku życia nie powinny stosować tego produktu. Po 8 tygodniach stosowania należy zrobić, co najmniej 4 tygodniową przerwę. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-11-10 10:39

Spełnia oczekiwania

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.