Kategorie produktów

Valdix

Valdix

4.29 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Valdix

Valdix to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania leku są objawy łagodnych stanów napięcia  nerwowego i trudności w zasypianiu, których bezpośrednią przyczyną może być stres. 

Valdix to tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Preparat roślinny Valdix zawiera w składzie korzeń kozłka. Jest to substancja o właściwościach łagodnie uspokajających i wyciszających. Oddziałuje korzystnie na łagodzenie stanów napięcia nerwowego, dzięki czemu przywraca równowagę emocjonalną i spokojny oraz zdrowy sen.

Dodatkowo korzeń kozłka zmniejsza szkodliwe objawy stresu. 

Skład

W składzie produktu leczniczego Valdix znajduje się korzeń kozłka (Valerianae radix) (400 mg).

Jedna tabletka zawiera nie mniej niż 0,32 mg kwasów walerenowych.

Dawkowanie:

Produkt Valdix należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek Valdix należy stosować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody. Tabletki nie należy rozgryzać. 

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia: 

Wskazanie Dawka pojedyncza Częstotliwość stosowania
łagodne stany napięcia nerwowego 1-2 tabletki 3 razy dziennie
trudności z zasypianiem 1-2 tabletki  około godzinę przed snem/dodatkowa dawka wieczorem (w razie konieczności)

Nie przekraczać wskazanego dawkowania produktu leczniczego. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Nie należy stosować leku Valdix w przypadku nadwrażliwości na korzeń kozłka.

Produkt nie może być stosowany przez dzieci poniżej 12. lat, kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią. Nie zaleca się stosowania leku przed planowaną obsługą pojazdu. 

Produkt Valdix należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Sprawdzić datę ważności przed przyjęciem tabletek. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bogumiła 2020-05-19 11:19

nieprzyjemna sytuacja. od kilku kilku miesięcy nie jestem do końca zrównoważona. To wina nerwów w pracy. Mam naprawdę dosyć. to już pora na ziołowe lekarstwo.

KRZYSZTOF 2020-03-25 13:53

super tabletka----POLECAM

Feliks 2020-01-07 14:34

bałagan w pracy a dalej powtórka w mieszkaniu. aczkolwiek obecnie już jakoś lepiej. To był trafny wybór

Madzialena 2017-08-04 12:49

Najczęściej powodem, dla którego nie mogę zasnąć jest to, że zbytnio się stresuję kolejnym dniem. Zdecydowanie za dużo myślę i dlatego nie mogę spokojnie usnąć. Muszę ogarnąć ten stres, bo nie mogę całe życie brać Valdix. Nie chcę się uzależnić

Kira 2017-03-01 20:08

Od pewnego czasu chodzę podenerwowana i niespokojna. Myślę, że odpowiedzialność za to ponosi nadmierny stres. Dość kiepsko sobie z nim radzę. Nie mogę spać i jeść. Valdix poleciła mi kuzynka. Z braku laku spróbowałam. Specyfik pomógł mi przy moich dolegliwościach.

Opinia użytkownika 2016-03-31 11:26

Dzięki Valdix budę się rano wypoczęta. To rzeczywiście pomaga w zasypianiu.

Opinia użytkownika 2015-12-27 19:25

Miesiąc temu zacząłem pracować w nowym miejscu. Trudna praca... Mam trudności ze snem... Narzeczona dała mi Valdix . Od tamtego dnia śpię jak mały chłopiec:D

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.