Kategorie produktów

Hyperherba

Hyperherba

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Hyperherba

Hyperherba to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Niniejszy lek jest wskazany do stosowania w celu łagodzenia przejściowo i okresowo występujących objawów zmęczenia psychicznego, w tym w występowaniu łagodnych zaburzeń nastroju typu depresyjnego.

Hyperherba to tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania. 

W formulacji preparatu roślinnego Hyperherba znajduje się Hyperici herba stanowiący źródło hiperycyn. Hyperici herba czyli ziele dziurawca ma działanie łagodnie uspokajające, zmniejszające objawy stresu i przywracające równowagę emocjonalną. 

Ziele dziurawca stosuje się w zaburzeniach psychowegetatywnych oraz w stanach depresyjnych. 

 

Skład

Składniki zawarte w leku Hyperherba:

substancja czynna

Hyperici herba - 330 mg. Jedna tabletka zawiera nie mniej niż 0,2 mg hiperycyn.

substancje pomocnicze skrobia ziemniaczana, krzemionka koloidalna bezwodna.

 

Dawkowanie:

Produkt Hyperherba należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Preparat roślinny Hyperherba należy stosować doustnie, popijając i połykając tabletkę. 

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu doby dla osoby dorosłej: 1 tabletka 3 razy dziennie. 

Kuracja powinna trwać około 2 tygodnie. Jeśli po tym czasie nie nastąpiła poprawa, należy skonsultować się z lekarzem. 

Nie przekraczać dobowej dawki leku. ​

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Nie należy stosować produktu leczniczego Hyperherba w przypadku nadwrażliwości na ziele dziurawca lub na jakikolwiek składnik leku. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18. roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. 

W czasie stosowania leku nie zaleca się bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne, ze względu na to, że ziele dziurawca może powodować uczulenie na światło słoneczne. 

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie wyższej niż 25ºC, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować leku Hyperherba po upływie terminu ważności.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jowita 2018-09-11 18:06

Parę dni temu mój pies zginął pod kołami samochodu. Potwornie mi go brakuje i nie mam psychicznie sił. Dla mnie to swego rodzaju depresja ale też wiem, że nie może ona trwać wiecznie. Kupiłam Hyperherba i zastanawiam się, czy może ktoś tutaj stosował ten specyfik?

Opinia użytkownika 2018-07-20 15:50

Sądzicie , że środki na ciągłe przygnębienie dają radę? Ja myślę, że jak najbardziej! Jakiś czas temu użytkowałam Hyperherba . Ten wyrób naprawdę uratował mi życie!

Kasia 2018-06-16 12:39

Hyperherba jest wskazany do stosowania w łagodnych stanach depresyjnych. Nie należy więc rozpatrywać tego produktu w kontekście leczenia poważnych zaburzeń, które wymagają psychoterapii. Na moje potrzeby ten produkt jest ok. :)

Barbara 2017-08-04 12:28

Jak ktoś nie ma zbyt dużych problemów, to te roślinne tabletki działają bardzo delikatnie. A i tak warto pogadać z jakimś specjalistą...

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.