Kategorie produktów

Relana Forte

Relana Forte

4.64 Bardzo dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Relana Forte

Relana Forte to lek dostępny w postaci tabletek i w szczególności polecany jest dla osób, które borykają się ze stanami napięcia nerwowego oraz mają problemy z zasypianiem, są przemęczone. 

Tabletki Relana Forte przyczyniają się do znaczącego zniwelowania niepokoju i objawów stresu. Skład preparatu został opracowany tak, by korzystnie wpływał na samopoczucie zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

Substancja czynna leku Relana Forte wykazuje działanie uspokajające, koi nerwy, przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej oraz wspomaga prawidłowe funkcje psychologiczne. 

Skład

Składnikami leku Relana Forte są:

- substancja czynna: wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego (6:1, w 60% etanolu) 200 mg/1 tabletka,

- substancje pomocnicze: laktoza, dwuwodny wodofosforan wapnia, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, hypromeloza (hydroksypropylometyloceluloza), makrogol 6000, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza czerwony.

Dawkowanie:

Lek Relana Forte należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Relana Forte należy przyjmować doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu doby przedstawia się następująco:

Dorośli i osoby w podeszłym wieku 1-2 tabletki maks. 3 razy na dobę
Dzieci powyżej 12 r. ż. j.w. j.w.
Dzieci poniżej 12 r. ż. Nie stosować

W trudnościach z zasypianiem należy przyjmować 2-3 tabletki około godzinę przed snem. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Relana Forte. Nie należy stosować niniejszego leku u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Lek Relana Forte należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować u osób z nietolerancją laktozy i galaktozy. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-14 08:41

nieprzyjemna sprawa. od kilku kilku tygodni nie czuję się spokojna. To skutek stresu w najbliższym otoczeniu. mam już serdecznie dość. to już pora na leki.

Sulimierz 2019-12-12 16:03

niełatwo jest mi spokojnie zasypiać już prędzej ze sporym trudem. korzystna zmiana nadeszła wraz z wprowadzeniem tego lekarstwa

Nauczycielka 2018-12-20 22:37

Relana Forte pomaga łatwiej zesnąć gdy są to problemy z nerwami. Od czasu do czasu stosuję i mogę go polecić.

Opinia użytkownika 2017-10-17 18:46

Zdarzają się takie noce, że nie mogę usnąć. Zazwyczaj jest to wtedy, gdy się czymś stresuję. Staram się z tym walczyć. Ale zwykle na próżno. Rozwiązaniem takich dolegliwości jest Relana Forte . Ten produkt sprawia, że jestem odprężona i uspokojona. Sypiam całkiem dobrze i całą noc bez przebudzania.

Aleksandra 2016-12-02 17:21

Zmęczenie może się dawać mocno we znaki. Zwłaszcza, gdy jest to nieustające zmęczenie. Nasza praca staje się nieefektywna. Nie dajmy się temy zmęczeniu... Relana Forte to specyfik który poleciła mi bliska znajoma. Miewałam kiedyś problemy ze zmęczeniem. Od kiedy posiadam Relana Forte cieszę się mnóstwem energii.

Becia 2016-11-14 15:29

na stres to bardzo dobry lek!

Julka 2016-10-01 14:23

Jak dla mnie bardzo trafiony i skuteczny lek. Zauważyłam,że bardzo często w okresie zwiększonego napięcia, źle reaguję i nie mogę w nocy spać. To się źle przekłada na ogólną kondycję mojego organizmu, jestem potem osłabiona i nie mogę funkcjonować. Zaczęłam przyjmować Relana Forte i widzę znaczącą poprawę.

Małgorzata 2016-04-07 16:24

Bardzo dobry ziołowy lek na stres.

Anka 2015-06-23 15:28

Polecam Relana Forte na problemy ze snem

Opinia użytkownika 2015-03-30 10:48

to się nie dzieje na prawdę

Iza 2015-03-26 20:12

Jestem zadowolona z efektów działania tego leku, zarówno szybkich jak i tych długotrwałych.

Mikos 2015-03-22 22:27

Można się przy nim bardzo dobrze wyluzować. W kilka godzin człowiek o wiele lepiej się czuje i wiem,że to mi pomoże na pewno. Wystarczy spróbować tylko cena jest troszkę duża, ale za to efekt jest!

Opinia użytkownika 2015-03-11 13:35

Dobry na stres i wyciszenie się

Opinia użytkownika 2015-03-11 13:35

Jeden z lepszych suplementów jakie miałem okazje testować na sobie. Pracuję dużo przed komputerem, do tego mam stresującą pracę i bardzo męczącą na dodatek przez co zawsze chodzę poddenerwowany. Z zasypianiem też mam spore problemy, bo i bolą mnie oczy i nie chce mi się z reguły spać, bo jak zasnę trzeba iść do pracy. Relan Forte został mi polecony przez teściową (ja akurat mam fajną) i powiem szczerze, że działa super. Nie jestem po nim tak nabuzowany jak wcześniej,a do tego szybciej i łatwiej zasypiam, przez co się lepiej wysypiam. Minusem jest cena, 15 zł w aptece to chyba za dużo i gdybym nie musiał to bym nie brał.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.