Kategorie produktów

Vocaler Med

4.0 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Vocaler Med

Vocaler Med to preparat dostępny w postaci pastylek do ssania. Wskazaniem do stosowania pastylek są takie dolegliwości jak ból gardła, suchość gardła, chrypa i zapalenie krtani, a także profilaktycznie u osób narażonych na ryzyko obciążenia strun głosowych. 

Przyczyną dolegliwości gardła może być obniżona odporność wskazująca na infekcję bakteryjną, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach lub w przypadku kontaktu z dymem tytoniowym.

Składniki preparatu Vocaler Med  przyczyniają się do utworzenia ochronnego filmu na błonie śluzowej gardła, nawilżają błonę śluzową oraz chronią ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu łagodzą podrażnienia oraz eliminują chrypkę. 

Skład

W składzie pastylek do ssania Vocaler Med znajdują się następujące substancje: wyciąg suchego z porostu islandzkiego, ekstrakt gęstego z korzenia prawoślazu, cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy, L-askorbinian sodu, suszony koncentrat aronii, olejek cytrynowy, olejek limetkowy, aromat pomarańczowy.

 

Dawkowanie:

Przyjmowanie wyrobu medycznego Vocaler Med jest uzależniony od indywidualnych potrzeb. Stosować 1 pastykę, co kilka godzin.

1 pastylka zawiera:
12 mg wyciągu suchego z porostu islandzkiego,
8,5 mg ekstraktu gęstego z korzenia prawoślazu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu Vocaler Med jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Fidelis 2021-01-01 19:38

Biorę ten środek na obrzęknięte gardło. Korzystna poprawa gwarantowana.

Judyta 2019-03-04 15:31

Zaufałam że pomoże a efekt odwrotny,mialam chrypkę wybrałam całe opakowanie i teraz od trzech dni nie mogę wydobyć słowa ,mąż się cieszy ,ja załamana

Karol 2018-11-25 21:12

Nie kupujcie tego mi nie pomogło na chrypę tylko liczy się kasa.

Ada 2018-10-06 15:19

Jestem nauczycielką i w swojej pracy muszę dbać o gardło. Vocaler Med mam zawsze pod ręką.

Honorata 2018-06-03 18:57

W mojej pracy często muszę prowadzić zebrania tak więc potrzebuję sprawnego gardła dlatego wolę unikać chrypki. Używam Vocaler Med jak tylko wyczuwam że coś mnie zaczyna brać. Specyfik pozwala zapomnieć o różnych dolegliwościach.

Miki 2017-03-16 15:00

Ja używam Vocaler. Nawilża gardło, zmniejsza chrypkę i poprawia jakość głosu.

Opinia użytkownika 2016-12-12 18:50

Mój mały synek od czasu do czasu zmaga się z kaszlem i zapaleniem krtani. Ja, jako mama, stosuję u niego Vocaler Med . Ten produkt jest szybki i skuteczny i Frankowi pomaga.

Elżbieta 2016-04-07 16:40

Pomaga nawet mojemu 7 letniemu synowi. Smak jest na tyle przyjemny, że bezproblemowo syn daje się namówić na ssanie pastylek.Polecam serdecznie!!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.