Kategorie produktów

Wartner Pen Brodawki

4.33 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Wartner Pen Brodawki

Wartner Pen Brodawki to wyrrób medyczyny w postaci produktu do usuwania kurzajek i brodawek. Aplikator w formie długopisu zawiera skoncentrowany żel do usuwania brodawek. Wyłącznie do stosowania na skórze dłoni i stóp. 

Skład

Komponenty preparatu Wartner Pen Brodawki to: kwas trójchlorooctowy.

Dawkowanie:

Stosowanie wyrobu medycznego Wartner Pen Brodawki powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. 

Sposób użycia wyrobu medycznego Wartner Pen Brodawki: żel nakłożyć bezpośrednio na kurzajkę lub brodawkę, 2 razy dziennie przez 4 dni.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 4 lat. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Wartner Pen Brodawki.

Wyrób medyczny Wartner Pen Brodawki należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie stosować na obszary skóry inne niż ręce i stopy. Nie stosować na wrażliwą skórę, a także na skórę twarzy i narządów płciowych. Nie stosować razem z innymi preparatami przeznaczonymi do leczenia brodawek. Nie stosować na włókniaki starcze, znamiona, ciemne plamy na skórze oraz w celu złuszczenia skóry, na piegi, brodawki wodne i brodawki łojotokowe. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Lidia 2018-02-15 18:20

Walczę z niekomfortowym problemem a dokładniej z brodawkami. Ludzie mówią, że że powodem jest życie w brudzie. A to kłamstwo. Używam Wartner Pen Brodawki . Specyfik zawsze mi pomaga i likwiduje problem. Dobrze zasusza i ściąga skórę.

Adam 2017-05-04 11:14

Wolę skutecznie wymrozić kurzajki u lekarza.

Tadeusz 2017-04-24 09:56

Działa szybko i skutecznie. Postać długopisu ułatwia nakładanie żelu.

Opinia użytkownika 2017-03-23 10:27

Powiem wam szczerze, że nigdy wcześniej nie spotkało mnie coś takiego! Chodzi o brodawki wirusowe! Wyczytałam, że pojawiają się one u osób, które mają wirusa HPV!!! Skąd to się wzięło? Przecież wcześniej nic takiego mi nie dolegało...? Szybko wzięłam w aptece środek Wartner Pen Brodawki ... Oby sobie z tym poradził, ale i tak pójdę do lekarza!

Alma 2016-11-12 22:28

Jak wygrać z kurzajkami? Wybór jest jeden: Wartner Pen Brodawki . Składniki środka wykazują działanie zasuszające w związku z czym szybko i skutecznie zmniejszają widoczność tego brzydkiego problemu. Najważniejsza jednak w tym wszystkim jest regularność w stosowaniu. Bez niej nie będzie efektów tak szybko. I jeszcze trzeba pamiętać o dbaniu o swoją higienę.

Opinia użytkownika 2016-01-21 17:47

Brodawkowate wykwity znajdujące się na moich rękach doprowadzają mnie do szaleństwa . Sprawiam sobie na ten problem Wartner Pen Brodawki bo według mnie się sprawdza .

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.