Kategorie produktów

Acerin Fungi

 Acerin Fungi

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Acerin Fungi

Acerin Fungi to preparat o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym do stóp w postaci dezodorantu, skutecznie zapobiega przykremu zapachowi, zapewnia uczucie świeżości.

W składzie Acerin Fungi znajduje się między innymi olejek z drzewa herbacianego, odpowiedzialny za hamowanie rozwoju bakterii i grzybów oraz aloes o właściwościach odświeżających i dezodorujących stopy. Ze względu na swoje właściwości dezodorant stosowany jest w celu profilaktyki grzybicy stóp. Szczególnie rekomendowany jest osobom uprawiającym sport, chodzącym na basen, noszącym mało przewiewne obuwie, których stopy mocno się pocą.

Preparat został przebadany dermatologicznie.

 

Skład

Skład dezodorantu do stóp  Acerin Fungi według INCI:

Alcohol Denat., Butane / Propane / Isobutane, Aqua, Aloe Vera Extract, Hydrogenated Castor Oil, 4-Terpineol (Malaleuca Oil), Parfum, Linalool, Limonene

Dawkowanie:

Dezodorant Acerin Fungi należy rozpylać na stopy. 

Przeciwwskazania

Dezodorant Acerin Fungi przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od żródel ciepła.

Pojemnik pod ciśnieniem, łatwopalny! - chronić przed wysoką temperaturą i działaniem promieni słonecznych.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-05-30 17:50

Kilka dni w tygodniu spędzam na basenie pływam i dorabiam dorywczo jako ratownik. Jak to na basenie, dopadła mnie jakaś grzybica ale na basenie wszystko jest możliwe. Grzyby lubią wilgoć i ciepło. Zakupiłem Acerin Fungi . Specyfik wykazuje działanie grzybobójcze. Mam nadzieję, że pomoże. Póki co mijam baseny szerokim łukiem.

Borys 2017-10-17 21:26

Ciekawy preparat w ramach profilaktyki grzybicy i potliwości stóp...Na pewno kupię sobie drugie opakowanie jak mi się pierwszy spray skończy.

Salomon 2017-05-10 23:25

Mam taki problem , że mam pocące się stópki. NIc fajnego! Obawiam się spotkań ze znajomymi. Cały czas wydaje mi się, że zauważą mokre skarpetki. Wczoraj zakupiłem Acerin Fungi ... MOdlę się by ten specyfik poradził sobie!

Kazimiera 2017-03-15 15:19

Nie uczono nas, że grzyby mogą być różnego pochodzenia... Nie mamy wpływu na to, że jesteśmy narażeni cały czas... Warto mieć pod ręką Acerin Fungi . Środek przynosi efekty i ulgę:)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.