Kategorie produktów

Scholl - Preparat Przeciwko Grzybicy Paznokci

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Scholl - Preparat Przeciwko Grzybicy Paznokci

Scholl Preparat na grzybicę paznokci jest przeznaczony dla osób u których występuja obajwy łagodnych stanów grzybicy paznokci.

Preparat ze względu na łatwość użycia można stosować do samodzielnej terapii w domu. Unikalna formuła opracowana została tak, by zwalczyć grzybicę w miejscu, w którym powstaje czyli pod płytką paznokcia (1 faza stosowania produktu). Dzięki jego stosowaniu można uniknąć rozprzestrzeniania się infekcji. Dodatkowo pomaga chronić przed nawrotem zakażenia grzybami łożyska paznokcia (2 faza).

Wyrób medyczny leczniczy Scholl Preparat na grzybicę paznokci został przetestowany dermatologicznie, a rezultaty można zaobserwować już po kilku tygodniach stosowania.

Skład

Skład Scholl Preparat na grzybicę paznokci według INCI to:

Aqua, Isopropanol, Glycerine, Citric acid, Urea, D-panthenol, Xanthan gum, Sodium benzoate, Pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate.

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania:

Stosowanie Scholl Preparat na grzybicę paznokci  przebiega w 2 etapach: 

1 faza to  etap leczniczy trwający około 4 tygodni, ma na celu zniszczenie  grzybów odpowiedzialnych za grzybicę
2 faza to etap ochronny - 9 miesięcy, dla zapobiegnięcia rozprzestrzenaniu się i nawrotom infekcji grzybicznej

1 faza: na delikatnie spiłowaną powierzchnię zainfekowanego grzybicą paznokcia nakładać codziennie pędzelkiem preparat. W kolejnych 4 tygodniach powtarzać procedurę.

2 faza: raz w tygodniu nakładać pędzelkiem preparat na zainfekowane paznokcie. Procedurę powtarzać przez 9 mcy lub do momentu odrośnięcia przebarwień.

 

Przeciwwskazania

Scholl Preparat na grzybicę paznokci nie należy stosować na otwarte rany, uszkodzoną lub podrażnioną skórę, a także w przypadku występowania innych schorzeń stóp. Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Diabetycy przed zastosowaniem preparatu powinni skonsultować się z lekarzem.

Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie. Nie należy używać tego samego pilniczka dwa razy, w celu przeciwdziałania rozszerzania się infekcji.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-06-06 21:52

Ja nabawiłam się tego dziadostwa po antybiotykach. Używam dopiero 3 tygodnie i już widzę efekty. Dam znać po dłuższym czasie stosowania jak się sprawa przedstawia.

Magda 2020-05-21 17:30

Niestety doigrałam się zmianą pani od pedicure. Katastrofa. Liczę na to, że ten produkt mnie do wakacji uwolni od problemu.

Alina 2018-07-14 09:39

Super

Talita 2018-05-24 10:19

Nikt nam nie wyjaśnił, że grzyby są groźne dla organizmu. Jesteśmy na nie narażeni w różnych okolicznościach i sytuacjach. Warto mieć pod ręką Scholl - Preparat Przeciwko Grzybicy Paznokci . Środek jest dobry i skuteczny.

Opinia użytkownika 2018-04-11 21:01

Grzybica paznokci jest brzydka i ogólnie odnosi się do zaniedbania siebie. Nabawiłam się grzybicy na siłowni. Aby sie jej pozbyć, zaczęłam stosować Scholl - Preparat Przeciwko Grzybicy Paznokci . Produkt szybko i skutecznie rozprawił się z grzybicą.

Hanna 2017-11-07 20:21

Bardzo dobra innowacja na naszym rodzimym rynku produktów na grzybice paznokci do stosowania w domu!. Szkoda tylko, że tak długo trzeba to stosować żeby osiągnąć wymierne rezultaty, ale zdaja sobie sprawę, że to proces, który trwa...

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.