Kategorie produktów

Proftin-M

Proftin-M

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Proftin-M

Proftin-M to kosmetyk dostępny w postaci pudru do wykonywania zasypki do stóp. Preparat rekomendowany jest dla osób, które zmagają się z zakażeniem grzybiczym oraz chcą wyleczyć bakteryjne i grzybicze choroby skóry i zadbać o prawidłową higienę stóp. 

Produkt ten może być stosowany zarówno leczniczo, jak i profilaktycznie. Zakażenia grzybicze są dość powszechną chorobą skóry, na którą narażeni są pracownicy hal sportowych, basenów i innych obiektów sportowych oraz miejsc, w których przebywają duże grupy ludzi.

Składniki zasypki Proftin-M wykazują działanie wysuszające oraz przeciwgrzybicze, dzięki czemu stopniowo eliminują dolegliwości stóp. Redukują także nadmierną potliwość.

Skład

W składzie kosmetyku Proftin-M znajdują się następujące składniki wg INCI:

Talc, Zinc Oxide, Zinc Undecylenate, Bornic Acid, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia.

Dawkowanie:

Kosmetyk Proftin-M należy używać na umyte i osuszone stopy. Stosować puder 1-2 razy dziennie. Puder można stosować także do buta lub skarpetki. Preparat przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Proftin-M. Kosmetyk należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, należy przemyć je wodą.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-01-31 18:49

Mam serdecznie dosyć ciągłego upocenia. jest to mega porażka. intrygujące czy tym razem poczuję się lepiej.

Klementyna 2017-08-21 23:51

Moja przyjaciółka jest dopiero co po licznych nieprzyjemnych sytuacjach. Zmagała się nawet z nerwicą depresyjno-lękową. Ma teraz znacząco osłabiony układ odpornościowy! Non stop choruje i dopadają ją różne grzybice... Zakupiłam jej Proftin-M , aby przestała się tak męczyć... Liczę na to, że ten specyfik pomoże na jej problem...

Miron 2017-07-04 16:00

Jestem pracownikiem siłowni. Nie raz zmagałem się z grzybicą stóp, ale Proftin-M zawsze mi pomógł.

Elżbieta 2017-03-31 00:02

Nie zdajemy sobie sprawy, że grzyby są groźne dla organizmu. Właściwie jesteśmy narażeni cały czas... Warto mieć pod ręką Proftin-M . Specyfik przynosi efekty i ulgę:)

Opinia użytkownika 2016-04-07 16:06

Bardzo pomocna zasypka w pierwszych objawach grzybicy....Polecam

TeresaW 2016-03-17 11:02

Doskonale leczy choroby skórne oraz grzybicę. Nie kosztuje zbyt dużo, a jest strasznie pomocna.

Ligia 2015-11-22 21:44

Problemy z grzybicą to niemiła dolegliwość. Obojętnie skąd się wzięła czy to przez zaniedbanie czy to od stresu, czy jeszcze z innego powodu... Proftin-M pomoże! To bardzo skuteczny specyfik!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.