Kategorie produktów

Alcep - Syrop Z Cebuli

Alcep - Syrop Z Cebuli

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Alcep - Syrop Z Cebuli

Alcep - Syrop Z Cebuli to tradycyjny roślinny produkt leczniczy, bazujący na ekstrakcie z cebuli. Przeznaczony jest do leczenia łagodnych infekcji górnych dróg oddechowych. Dobrze radzi sobie w zwalczaniu kaszlu i przy zapaleniu krtani, dzięki działaniu wykrztuśnemu. 

Alcep - Syrop Z Cebuli jest wskazany do stosowania w okresach jesieno-zimowych i okresach zwiększonej zachorowalności na grypę i przeziębienie. 

Skład

Składniki produktu Alcep - Syrop Z Cebuli są następujące:

- substancją czynną produktu leczniczego jest: wyciąg płynny z bulwy cebuli (15 g/100 g) (DER 1:6), ekstrahent etanol 70%.

- pozostałe składniki leku to: sacharoza, woda oczyszczona

Dawkowanie:

Lek Alcep - Syrop Z Cebuli należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek przeznaczony do stosowania doustnego. Do opakowania dołączona jest miarka. Zalecana dawka produktu Alcep - Syrop Z Cebuli do spożycia w ciągu dnia to

Dorośli 15 ml syropu 3 razy na dobę
Młodzież powyżej 12 r. ż. 15 ml syropu 3 razy na dobę
Dzieci od 6 r. ż. 5 ml syropu 3 razy na dobę

Nie przekraczać zalecanej do przyjęcia w ciągu dnia dawki produktu.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania leku Alcep - Syrop Z Cebuli jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Ze względu na zawartość etanolu syrop nie może być sosowany przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią. Nie używać po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Leonid 2020-05-07 15:30

smarkam już zbyt długo. no i jeszcze bolą mnie głowa i wszystko. To niekoniecznie niewinne przeziębienie ale stosować leki przecież trzeba.

Opinia użytkownika 2017-04-02 22:10

Między jesienią a zimą warto wspomagać organizm. W czasie gdy tylko odczuwam osłabienie od razy przyjmuję Alcep - Syrop Z Cebuli . Jeden z lepszych wyborów.

Izydor 2016-03-13 14:51

Ta pogoda mnie dobija. Znowu chory :< Pani w aptece poleciła Alcep - Syrop Z Cebuli . Oby zadziałało...

Opinia użytkownika 2016-01-07 09:50

Sądziłam , że Alcep - Syrop Z Cebuli potrafi zwalczyć mokry kaszel ... Nie do końca wyszło, niestety się pomyliłam! Wylądowałam u mojej rodzinnej i musiałam brać antybiotyk.

Wacław 2015-11-19 20:12

Nie ma opcji, by Alcep - Syrop Z Cebuli nie spisał się jak trzeba. Uważam, że ten specyfik to jest rewelacja!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.