Kategorie produktów

Aurecon Plus

4.1 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Aurecon Plus

Wyrób medyczny Aurecon Plus to świeczki do uszu, przeznaczone do higieny uszu - oczyszczania zewnętrznych przewodów słuchowych z zalegającej woskowiny.

W przypadku nadmiernego wytwarzania woskowiny, zalega ona w zewnętrznych przewodach słuchowych, tężejąc i zmniejszając doznania słuchowe. Z tego względu ważna jest regularna higiena uszu.

Świeczki mają postać bawełnianych rurek, nasączonych mieszaniną wosku pszczelego oraz parafiny. W wyniku ciepła wydzielanego przez palącą się świeczkię, woskowina zostaje zmiękczona i usunięta do rurk (działanie efektu kominowego). Równocześnie dochodzi do korzystnego wyrównania ciśnienia w okolicy głowy i szyi.

Niniejszy produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Skład

Składniki wyrobu medycznego Aurecon Plus są następujące:

bawełna, wosk pszczeli, parafina, wkładka ochronna z tworzywa sztucznego.

Dawkowanie:

Zalecane stosowanie świeczek: profilaktycznie raz w miesiącu. Kuracja profilaktyczna obejmować 3 następujące po sobie dni.

Sposób użycia:

1. Wsunąć załączony do opakowania papierowy pierścień na świeczkę, a następnie zapalić ją na szerszym końcu. 
2. Położyć głowę w pozycji poziomej, po czym wsunąć świeczkę węższym końcem do ucha. Świeczka powinna być ułożona pionowo. 
3. Wyjąć i zgasić świeczkę w przygotowanym uprzednio naczyniu z wodą, gdy świeczka dopali się do 2/3 (powyżej papierowego pierścienia). 

Proces palenia świeczki trwa 6-7 minut.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Aurecon Plus.

Nie stosować preparatu w przypadku perforacji błony bębenkowej. Nie stosować świeczki u dzieci w wieku poniżej 3 roku życia.

Aurecon Plus należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanego stosowania produktu, gdyż może się to wiązać z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Melania 2018-07-11 10:11

Bałam się trochę stosoowania tych świeczek ze względu na bezpieczeństwo, ale obsługa aurecon plus okazała się nieskomplokowana. Z korzyścią dla mnie i czystości moich uszu :) W razie potrzeby skorzystam z tego rozwiązania ponownie.

Opinia użytkownika 2017-09-19 14:36

Totalna tragedia. Pucuję malcowi uszy po każdej kąpieli. A one bezprzerwy są brudne. Kupiłam dziś Aurecon Plus . Mam nadzieję, że ten specyfik poradzi sobie z tym miodem.

Ludwika 2017-08-16 15:15

Moja młodsza siostra już długo zmaga się z z zatykającym się od wydzieliny uchem. Jestem przekonana, że Aurecon Plus jest trafnym wyborem na ten problem.

Mila 2017-05-31 10:51

Produkt w pełni bezpieczny.

Iwa 2017-05-18 13:11

Ja też polecam, jeszcze nigdy tak dokładnie nie wyczyściłam sobie uszu. Nawet nie spodziewałam się, że wydzieliny może być aż tak dużo!

Opinia użytkownika 2016-08-19 22:26

Jak na mój gust Aurecon Plus to produkt średniej jakości. Rozglądam się za czymś innym.

kamila 2016-03-31 14:45

polecam

Sylwia 2016-03-23 14:16

Stosowanie tych świec wymaga dużej ostrożności a efekty są mizerne...

Adela 2015-07-06 16:19

Aurecon Plus to porządny środek do pielęgnacji uszu! Kupuję go już chyba któryś rok?! Działa skutecznie na wszelkie zanieczyszczenia i woskowinę! Rekomenduję każdemu zamiast patyczków!

Beatrycze 2015-07-01 20:12

Higiena uszu to serio niezwykle ważna sprawa! Aurecon Plus dobrze radzi sobie z tą sprawą!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.