Kategorie produktów

Bronchicum N

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Bronchicum N

Bronchicum N to produkt leczniczy w postaci syropu do stosowania pomocniczo w zapaleniu oskrzeli, nieżytach górnych dróg oddechowych z towarzyszącym kaszlem oraz w męczącym i suchym kaszlu.

Lek Bronchicum N ma działanie wykrztuśne. Syrop ułatwia odkrztuszanie poprzez działanie rozrzedzające na zalegający śluz. Syrop jest tradycyjnym lekiem roślinnym, którego skuteczność wynika z doświadczenia i długiego czasu stosowania. Produkt do stosowania wyłącznie w wymienionych wskazaniach.

Syrop Bronchicum N sprawdza się w łagodzeniu objawów kaszlu wynikającego z przebiegu przeziębienia.

Skład

Składniki produktu Bronchicum N są następujące:

substancja czynna  Thymi extractum fluidum (płynny wyciąg z ziela tymianku)
pozostałe składniki olejek różany, koncentrat aromatu miodowego, koncentrat soku wiśniowego, syrop inwertowany 81/55, syrop glukozowy, syrop cukrowy, roztwór 67%, sodu benzoesan kwas cytrynowy jednowodny, woda oczyszczona

100 ml syropu zawiera: Thymi extractum fluidum (1:2-2,5) - 15 g. Mieszanina ekstrahentów: roztwór wodny amoniaku 10 % (m/m): glicerol 85 % (m/m): etanol 90 % (V/V): woda (1:20:70:109). 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Bronchicum N należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Bronchicum N należy spożywać doustnie.

Zalecane dawkowanie leku:

dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat 10-20 ml (1-2 łyżki stołowe) 3 razy na dobę
dzieci w wieku od 4 do 12 lat 5 ml (1 łyżeczka od herbaty) 3 do 5 razy na dobę.
dzieci w wieku poniżej 4 lat nie stosować

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Bronchicum N.

Lek Bronchicum N zawiera syrop cukrowy, syrop glukozowy, syrop inwertowany 81/55 oraz etanol. Nie należy stosować leku podczas ciąży i w okresie karmienia piersią. Lek Bronchicum N należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Juda 2018-10-18 11:45

Gdy ciężko mi się oddycha przez nos, to często łapię właśnie Bronchicum N

Opinia użytkownika 2015-09-17 14:52

Syrop mi pomógł. polecam

Zosia 2015-02-25 15:05

Bronchicum N dobrze działa i w moim przypadku (38l) i w przypadku moich dzieci (10 i 13). Także mogę z ręką na sercu polecić.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.