Kategorie produktów

Cevitt Gardło

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cevitt Gardło

Cevitt Gardło to wyrób medyczny w postaci tabletek do ssania. Produkt stosowany w leczeniu podrażnień wywołujących kaszel, podrażnień błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz związanym z nimi bólem gardła, utrudnionym przełykaniem oraz chrypką. Podczas ssania produktu Cevitt Gardło wytwarza się warstwa, która pokrywa podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i gardła umozliwiając jej zregenerację oraz uśmierzając ból gardła, trudności w przełykaniu i objawy chrypki.

Skład

Komponenty produktu Cevitt Gardło to: hialuronian sodu, ksantan, karbomer, witamina C, dwuwodny cytrynian cynku. Zawiera aspartam i sorbitol.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Cevitt Gardło powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana porcja wyrobu do spożycia to 

- Dzieci w wieku od 6 do 10 lat: należy powoli ssać 1 tabletkę co 4-5 godzin. Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki dziennie.

- Dorośli i dzieci powyżej 10 roku życia: należy powoli ssać 1 tabletkę co 2-3 godziny. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek dziennie.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Cevitt Gardło. Preparat Cevitt Gardło należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sławosz 2020-03-10 20:16

Stosuję tylko to na obrzęknięte gardło. Spodziewna poprawa jest nie do opisania.

anna 2019-05-03 06:11

zapłaciłem za lek 28 00 zł skandal

Gosia 2017-04-19 12:14

Tabletki wytwarzaja taka dziwna powlokę na gardlo, która naprawdę daje ulgę od podraznien!

Patrycja 2016-03-02 17:29

Zaczął się nowy rok szkolny! I akurat ja pracuję jako nauczycielka. Początek roku to tragedia jeśli chodzi o moje gardło. Cevitt Gardło mnie ratuje! Gardło od razu wraca do siebie!

Lena 2015-03-24 11:47

Mój mąż uznaje tylko cytrynowe tabletki na gardło. No nie ma zmiłuj. I zawsze przez to kupuję mu Cevitt Gardło. Gorzej niż z dziećmi...

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.