Kategorie produktów

Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium

Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium

4.36 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium

Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego, dostępny w formie kapsułek. Probiotyk zawiera 2 szczepy bakterii, dzięki którym pomaga przywrócić prawidłową mikroflorę bakteryjną podczas stosowania antybiotyków lub w trakcie biegunki. Pomaga chronić przed infekcjami, wpływając korzystnie na odporność organizmu.

Skład

Komponenty produktu Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium są następujące: 

1 kapsułka zawiera: 4 mld bakterii (cfu*) Saccharomyces cerevisiae var. boulardii oraz 4 mld bakterii (cfu*) Lactobacillus rhamnosus GG.

Pozostałe komponenty to:

- subst. zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, , subst. przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, subst. zagęszczająca: hydroksypropyloceluloza, barwnik: dwutlenek tytanu.

Dawkowanie:

Dawkowanie Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja preparatu Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium do zażycia w ciągu dnia to 1 kapsułka przez cały czas trwania kuracji antybiotykowej, a także  5 dni po jej zakończeniu.

Przeciwwskazania

Przed użyciem środka należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik środka Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium.

NIe stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Gaweł 2020-06-17 12:30

siostra kupiła mi w aptece ten lek na grypę żołądkową. Sprawdza się wzorowo

Opinia użytkownika 2020-02-12 17:48

mama kupiła mi w aptece ten lek na rozwolnienie. Działa bardzo dobrze.

Ditta 2017-06-13 10:50

Myślę, że Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium daje radę przy braniu antybiotyków. Ten produkt nie jest drogi więc nie odczuwam, że kupuję regularnie

Sonia 2017-04-24 13:49

Stosunek jakości do ceny dla mnie jest taki sobie. Wolę chyba wydajniejsze preparaty w kropelkach.

Helena 2017-04-24 13:48

Jestem zadowolona z tego probiotyku.

Barbara 2016-03-15 12:12

Jeden z najlepszych produktów, biorąc pod uwagę skład i cenę. Pewną wadą jest delikatność kapsułek. Mimo to polecam wszystkim.

Karos 2015-04-06 12:03

Stosowałem ten probiotyk i pomagał mi skutecznie wzmocnic swój organizm. Czuć efekt! Polecam Karos

Mikos 2015-03-25 19:51

Właśnie na mnie jakos to jest środek bez szału, który tak na prawdę nic nie robi. Wkurza mnie troszkę, że doppelherz teraz robi wszystko ...

Efectos 2015-03-25 19:50

Czuje się po tym o wiele lepiej. Wiem, że to za wcześnie aby mówić o efektach, ale czuje się bardzo dobrze i polecam ten środek skutecznie!

Freya 2015-03-01 21:00

Niektóre probiotyki są po prostu lepsze od innych i ten tu właśnie do takich się zalicza, dzięki temu mam pewność że właściwie dbam o swoje zdrowie.

Opinia użytkownika 2015-01-27 18:29

Jeśli wartościowy i skuteczny produkt podczas antybiotykoterapii, to jedynie Doppelherz Aktiv ProBiotyk Premium . Zachwalam! Naprawdę bez ściemy!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.