Kategorie produktów

Fastplast - Plaster Rozgrzewający

3.8 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fastplast - Plaster Rozgrzewający

Fastplast - Plaster Rozgrzewający to wyrób medyczny dostępny w postaci plastra.

Plaster ten polecany jest dla osób, które borykają się z bólami reumatycznymi, krzyżowo-lędźwiowymi, mięśniowymi oraz nerwobólami.

Aplikacja Fastplast - Plaster Rozgrzewający jest łatwa, ponieważ wystarczy przykleić go w miejsce zmienione chorobowo

Plaster Fastplast zawiera w składzie kapsaicynę, mentol, kamforę, tymol oraz salicylan metylowy. Po aplikacji plastra w miejscu bólu składniki aktywne wykazują działanie rozgrzewające oraz łagodzą dolegliwości bólowe. 

Skład

W składzie preparatu Fastplast - Plaster Rozgrzewający znajdują się następujące substancje: kapsaicyna, mentol, kamfora, tymol, salicylan metylowy, substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu medycznego Fastplast - Plaster Rozgrzewający: jeden plaster jest przeznaczony do jednorazowego użytku.

Plaster należy przykleić na skórę, w okolicy krzyżowo-lędźwiowej, w miejscu bólu. Plaster należy odkleić, kiedy ból ustąpi, jednak nie zostawiać na skórze dłużej niż 2 dni. Następny plaster można zastosować po kilku dniach przerwy. 

Nie stosować inaczej niż to zostało opisane. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu Fastplast - Plaster Rozgrzewający jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt należy przechowywać w miejscu suchym, w oryginalnym opakowaniu, nie wystawiać na kontakt z wilgocią. 

Produktu nie należy stosować na rany, stany zapalne i miejsca po operacji. 

Nie używać po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Krystyna 2020-03-29 12:18

wybór lekarstw na zwalczenie bólu traktuję naprawdę serio. Brak tutaj miejsca na kompromisy bo łatwo zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Abraham 2020-03-10 16:02

hmm nie jest to zły środek. właściwy wybór.

Sara 2018-01-16 17:33

Najgorsze badziewie z możliwych.... Nigdy nie sądziłam,że taki plaster może spowodować oparzenie :o

vkg 2016-03-23 10:55

działa, trochę piecze,ale można wytrzymać.

Artur 2015-04-13 17:14

Pracuję jako magazynier i nie raz zdarza się, że czymś przeciążę swoje plecy. Wtedy stosuję Fastplast - Plaster Rozgrzewający, bo są łatwe w ,,obsłudze''. Wystarczy przykleić w bolące miejsce i po kłopocie :D

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.