Kategorie produktów

Activplast Termo Plaster Rozgrzewający

Activplast Termo Plaster Rozgrzewający

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Activplast Termo Plaster Rozgrzewający

Activplast Termo Plaster Rozgrzewający to produkt wspomagający eliminowanie bólu mięśniowego. Plaster Rozgrzewający pobudza krążenie krwi i wykazuje natychmiastowe działanie rozgrzewające. Plaster powoduje rozluźnienie mięśni i redukuje stan zapalny oraz koi zmęczone mięśnie. 

Skład

Skład Activplast Termo Plaster Rozgrzewający to: sproszkowane żelazo, woda, sól sodowa, węgiel drzewny.

Dawkowanie:

Sposób użycia Activplast Termo Plaster Rozgrzewający: stosować zewnętrznie, przyklejając go w miejscu gdzie odczuwany jest ból. Trzymać na skórze przez 12 h. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Activplast Termo Plaster Rozgrzewający należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ronald 2017-05-09 10:58

Fajna sprawa! i co ważne długie działanie plastrów dobrze uśmierza ból mięśni.

Dominika 2017-04-27 10:57

Stosowałam na ból na dole pleców. Szybko poczułam działanie rozgrzewające. Ból praktycznie minął .

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.