Kategorie produktów

Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający

3.75 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający

Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający jest wyrobem medycznym, który skutecznie rozluźnia głębokie partie mięśni. Przynosi ulgę m.in. w bólach mięśni, bólu pleców i szyi.

Plaster rozgrzewa się po nałożeniu na bolącą partię ciała do przynoszącej ulgę temperatury. Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający działa aż do 12 godzin.

Skład

Komponenty preparatu Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający to: sproszkowane żelazo; woda; sól sodowa; węgiel drzewny.

Dawkowanie:

Stosowanie wyrobu medycznego Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecane stosowanie w ciągu dnia to 1 plaster.

Po naklejeniu plastra na czystą i suchą skórę lub odzież odczuwalne jest stopniowe rozgrzewanie się wyrobu. W celu uzyskania najlepszych efektów, plaster powinien być przyklejony przez 10 godzin. Jeśli to konieczne, można ponownie przykleić plaster w tym samym miejscu po upływie 24 godzin. Wyroby medyczne muszą być przyjmowane pod kontrolą lekarza.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w chłodnym i suchym miejscu. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanego stosowania preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Pumba 2017-05-08 23:03

Ojjj przynosi ulgę taki plaster, przynosi....nikomu nie życzę takich problemów z bolącą szyją jak ja miałem

Mariusz 2017-04-26 11:56

Lubię plastry rozgrzewające ketonal termo, bo działają stopniowo, a nie tylko na chwilę po przyklejeniu.

Opinia użytkownika 2016-03-21 11:20

Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający . To jakaś pomyłka!

Józefa 2015-11-23 16:55

Ból pleców to wyjątkowo uporczywa dolegliwość! Ketonal Termo Plaster Rozgrzewający to specyfik , który działa szybko i skutecznie! Muszę powiedzieć, że chyba żaden inny środek tak dobrze mi nie pomagał!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.