Kategorie produktów

Fiorda Junior

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fiorda Junior

Fiorda Junior to suplement diety w postaci pastylek do ssania na podrażnione gardło i krtań. Składniki zawarte w Fiorda Junior uzupełniają codzienną dietę w przypadkach wymagających specjalnego nawilżenia jamy ustnej i gardła. Smak i kompozycja składników została opracowana szczególnie z myślą o dzieciach, ale produkt może być stosowany również przez osoby dorosłe, w tym przez diabetyków i kobiety w ciąży.

Skład

Komponenty środka Fiorda Junior to: 

substancja żelująca – guma arabska, substancja utrzymująca wilgoć – sorbitole, woda, wyciąg z plechy porostu islandzkiego (Cetraria Islandia L.), substancja utrzymująca wilgoć – syrop maltitolowy, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, laktoferyna (z mleka), wyciąg z kwiatostanu lipy (Tilia cordata Miller oraz Tilia platyphylos Scopoli), koncentrat z owoców malin, naturalny aromat malinowy, substancja glazurująca – wosk Carnauba, substancja słodząca – sukraloza, sok z owoców czarnego bzu.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Fiorda Junior powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce pastylek Fiorda Junior.

Zalecana porcja produktu do spożycia to 1 do 6 pastylek dziennie, ssać powoli.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Fiorda Junior.

Pastylki Fiorda Junior należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-07-02 18:44

Wybieram wyłącznie to na podrażnione gardło. szybka ulga jest nie do opisania.

Opinia użytkownika 2017-07-27 12:37

Od niedawna piecze mnie gardło ,zupełnie nie wiem skąd takie coś. Czy myślicie, że Fiorda Junior radzi sobie z problemami gardłowymi?

Baśka 2017-04-14 11:20

Ja też podbieram dzieciakom, jak nie mam nic silniejszego pod ręką.

Dominika 2017-04-13 10:49

Działa na dzieciaki szybko, sama też czasem chwycę jak na szybko nic nie mam innego pod ręką

Helena 2017-01-17 22:48

Fiorda Junior na podrażnione gardło jest jak znalazł. zarówno szybko wyłącza chrrypę ale i wyraźnie przyspiesza leczenie. nie ma co kobinować z innymi środkami.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.