Kategorie produktów

Fitocard Complex

Fitocard Complex

4.1 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fitocard Complex

Fitocard Complex  to suplement diety dostepny w postaci tabletek powlekanych. Preparat wspomaga funkcjonowania układu krwionośnego i serca. Tabletki wpływają korzystnie również na obniżanie poziomu cholesterolu oraz ciśnienia tętniczego krwi. 

Skład

Komponenty produktu Fitocard Complex są następujące: 

- substacnje aktywne: czosnek sproszkowany, suchy ekstrakt z liści i kwiatów głogu, suchy ekstrakt z ziela jemioły, rutozyd trzywodny.

- pozostałe składniki: substancja słodząca: sacharoza; węglan wapnia (E 170); substancja glazurująca: talk (E 553b); składnik otoczki: kopolimer kwasu metakrylowego i etakrylanu metylu (1:1) (Eudragit L 30D); substancja wypełniająca: laktoza jednowodna; składnik otoczki: wysoko zdyspergowany tlenek krzemu (E 551); substancja wiążąca: guma arabska (E 414); składnik otoczki: skrobia pszeniczna; barwnik: dwutlenek tytanu (E 171); substancja wiążąca: żelatyna; barwnik: sól glinowa żółcieni chinolinowej (E 104); składnik otoczki: kopolimer kwasu metakrylowego i metakrylanu metylu (1:1) (Eudragit L 12,5); substancja wiążąca: powidon K25; substancja wypełniająca: skrobia ziemniaczana; substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu (poch. roślinnego); emulgator: polisorbat 80 (E 433), składniki otoczki: karmeloza sodowa (E 466), syrop glukozowy, wodorofosforan sodu dwunastowodny (E 339), sorbinian potasu (E 202); substancje glazurujące: wosk carnauba (E 903), wosk glikolowo-montanowy.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Fitocard Complex powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja suplementu do przyjęcia to: 2 tabletki, 3 razy dziennie. Stosować doustnie.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Fitocard Complex.

Produkt Fitocard Complex należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zygfryd 2020-10-17 21:16

za wysoki poziom cholesterolu? Lekarz rodzinny zalecił mi właśnie ten środek. jego zdniem warto.

Bartosz 2020-05-05 16:18

zdrowe serduszko wpływa na mocny organizm. Warto inwestować w zdrowie.

Opinia użytkownika 2020-01-25 20:09

zdecydowanie ciężko wybrać pomocny preparat na kłopoty z ciśnieniem. Ten jednak nie jest ściemą

Gościsław 2017-06-26 21:03

Moim zdaniem Fitocard Complex to raczej dodatek do leczenia niż cudowny środek na cholesterol. W tych widełkach cenowych nie zaszkodzi spróbować.

Stefan 2017-05-19 10:51

Czy ja wiem czy te tabletki faktycznie są takie super. Kiedyś je brałem i nic lepiej mi po tym nie było.

Ala 2017-05-08 12:31

Podbijam zdanie Piotra, myślę dokładnie tak samo.

Monika 2016-12-23 23:46

Obecne badania jednoznacznie wykazują że z moim cholesterolem to trzeba by coś zadziałać :/ Zdecydowałam się na Fitocard Complex bo dowiadywałam się że jest on rekomendowany przez innych.

Marcjanna 2015-10-05 22:19

Aby zachować prawidłowe ciśnienie krwi warto pamiętać o tym, by stosować Fitocard Complex . Ten środek wspiera utrzymanie ciśnienia krwi na odpowiednim poziomie. Norma w tej kwestii jest mega ważne dla zdrowia człowieka. Nadciśnienie i niedociśnienie mogą pwoodować poważne konsekwencje zdrowotne.

Piotr 2015-09-11 09:16

Zdecydowanie polecam. Fitocard pomógł mi na moje problemy z ciśnieniem, które już mi tak nie skacze. Czuję, że mam zdecydowanie lepsze krążenie i jakoś tak lżej mi teraz na sercu.

Ernest 2015-08-15 00:43

Wysoki cholesterol może powodować takich objawów jak np.: choroby serca, ból serca, a nawet zawał! Nie można udawać, że problem nie istnieje! Trzeba go rozwiązać! Ja stosuję preparat, który nazywa się Fitocard Complex ... Ja polecam, ale ważne żeby każdy wybrał coś odpowiedniego dla siebie!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.