Kategorie produktów

IANA Intensive krople do oczu intensywnie nawilżające 0,3% HA

IANA Intensive krople do oczu intensywnie nawilżające 0,3% HA

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu IANA Intensive krople do oczu intensywnie nawilżające 0,3% HA

IANA Intensive krople do oczu intensywnie nawilżające 0,3% HA to wyrób medyczny leczniczy przeznaczony do stosowania w przypadku problemu suchego oka, a także dla oczu zmęczonych, podrażnionych i wrażliwych. Produkt jest polecany dla osób dorosłych. 

Niniejszy wyrób medyczny jest dostępny w postaci izotonicznego roztworu. 

Problem wysuszonych oczu najczęściej dotyka osoby, które noszą soczewki kontaktowe, spędzają dużo czasu przd komputerem (np. praca), a także są narażone na działanie takich czynników zewnętrznych jak kurz, pył, suche i zimne powietrze. 

W składzie IANA Intensive krople do oczu intensywnie nawilżające 0,3% HA znajduje się kwas hialuronowy. Ma on właściwości nawilżające, łagodzące oraz kojące w przypadku podrażnień. Do tego wspiera utrzymanie odpowiedniej aktywności gruczołów łzowych, zapobiegając wystąpieniu tzw. uczucia piasku w oczach. 

Skład

W składzie wyrobu medycznego IANA Intensive krople do oczu intensywnie nawilżające 0,3% HA znajdują się takie komponenty jak: hialuronian sodu 0,3% w izotonicznie zbuforowanym roztworze, PHMB (biguanid poliheksametylenowy) 0,0001%, środek konserwujący.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu medycznego IANA Intensive krople do oczu intensywnie nawilżające 0,3% HA: produkt należy stosować do worka spojówkowego każdego oka.

Zaleca się wkraplać 1-2 krople do oka, odchylając głowę do tyłu i trzymając produkt w pozycji pionowej. 

Po zakropleniu kilkukrotnie pomrugać w celu rozprowadzenia produktu na powierzchni oka. 

Stosować tak długo jak to konieczne oraz w zależności od potrzeb.

Produkt może być stosowany u osób noszących soczewki kontaktowe.

Przeciwwskazania

Produkt IANA Intensive krople do oczu intensywnie nawilżające 0,3% HA należy przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od światła i wilgoci. 

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. 

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności preparatu. 

Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami do oczu lub w trakcie innego leczenia.

Nie należy dotykać oka końcówką zakraplacza. 

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.  

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Joasia 2018-10-18 12:21

Pracuję przy komputerze. 8 godzin 5 dni w tygodniu. Do tego przy komputerze oglądam ulubione seriale, robię zakupy i rozmawiam ze znajomymi. Moje oczy są wymęczone. Na szczęście mam ten produkt.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.