Kategorie produktów

Larimax T

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Larimax T

Larimax T to wyrób medyczny leczniczy w postaci spray'u. Wskazaniem do stosowania produktu są stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej oraz gardła i nieprzyjemne objawy związane z tymi dolegliwościami. 

Składniki preparatu Larimax T wpływają korzystnie na błony śluzowe, niwelując uporczywe bolesności. Olej z nagietka i olej z rokitnika wykazują działanie przeciwzapalne, dzięki czemu zmniejszają obrzęk i chronią błony śluzowe, ułatwiając tym samym przełykanie.

Substancje te dodatkowo wspomagają odnowę i regenerację błon śluzowych, a co więcej uniemożliwiają rozprzestrzenianie się infekcji. 

 

Skład

1 ml spray'u Larimax T zawiera: olej z nagietka (Ol. Calendulae) 0,08 ml, olej z rokitnika (Ol. Hippophaes) 0,10 ml oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego Larimax T: końcówkę rozpylacza (dozownik) ustawić pod kątem 45 stopni. Umieścić ją w jamie ustnej, kierując na bolesne zmiany. Rozpylić dwu-, trzykrotnym naciśnięciem. Stosować 2-3 razy dziennie. Przed użyciem wstrząsnąć. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Larimax T jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od światła i wilgoci, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2. roku życia. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować wyrobu po upływie terminu ważności. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Radzimir 2020-04-18 09:28

Wybieram wyłącznie to na szczypiące gardło. przyjemna poprawa jest nie do opisania.

Lidia 2018-01-02 15:38

Laremix T stosuję już od dawna. Nigdy mnie nie zawiódł.

Le Kash 2016-08-23 23:44

Wg zaleceń pierwsze 3 dni dawkowanie na język bądź łyżeczkę i przełykac by gardło "przyzwyczailo"się do preparatu. Smak...cóż smakiem się nie leczy a tym co wchodzi w skład leku. Posiada badania kliniczne...czy któryś preparat tez je ma? Randomizowane podwójnie ślepej próby? ...

Opinia użytkownika 2016-03-22 16:23

Smak jest okropny!! Zniosłam dwukrotne psikanie i nigdy więcej nie będę go używać.

Opinia użytkownika 2015-10-21 10:26

to produkt nie do końca satysfakcjonujący. Jeczcze rozważę czy będę znowu chciał kupić Larimax T

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.