Kategorie produktów

Liveran Complete

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Liveran Complete

Liveran Complete to suplement diety dostępny w postaci kapsułek, rekomendowany dla osób, które chcą wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego - w szczególności wątroby. 

W składzie suplementu diety Liveran Complete znajdują się m.in. witaminy z grupy B: B1 oraz B2. Suplement zawiera również substancje pochodzenia roślinnego i cholinę.

Preparat Liveran Complete wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby, przyczynia się do usprawnienia jej funkcji detoksykacyjnych oraz ochrony hepatocytów przed działaniem szkodliwych czyników.

Wyciągi roślinne z ostropestu plamistego i ziela karczocha wpływają pozytywnie na usprawnienie procesów trawiennych.

Suplement diety Liveran Complete wpływa pozytywnie na zachowanie odpowiedniego poziomu trójglicerydów i cholesterolu we krwi.

Skład

W składzie 1. kapsułki suplementu diety Liveran Complete znajdują się następujące substancje:  

Witamina B1 1 mg (91%*), Witamina B2 1 mg (71%*), Cholina 82,5mg, Wyciąg z owoców cytryńca chińskiego 40 mg, Wyciąg z karczocha 75mg, Wyciąg z nasion ostropestu plamistego 6,3mg w tym sylimaryna 5 mg olej sojowy, kapsułka żelatynowa (żelatyna, substancja wiążąca-glicerol, barwnik-tlenek żelaza brązowy), olej palmowy, substancja zagęszczająca-wosk żółty pszczeli, olej kokosowy częściowo uwodorniony, emulgator-lecytyna sojowa.

*% dziennego zalecanego spożycia.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu Liveran Complete to 1-2 kapsułki dziennie, po posiłku.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Liveran Complete jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt Liveran Complete przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny zasięgnąć porady lekarza przed zastosowaniem tego produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Preparat Liveran Complete należy chronić przed wilgocią oraz promieniami słonecznymi.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kleofas 2020-03-15 19:40

Wysoki poziom cholesterolu? Mój lekarz zalecił mi dokładnie ten środek. podobno jest ok.

Flawia 2020-01-19 11:21

Wątroba jest organem często dopominającym się detoksu. Lekarstwa to jedno ale należy pamiętać też o odpowiednim planie żywieniowym...

Lila 2018-08-24 18:18

Bardzo ważne jest odpowiednie dbanie o wątrobę. Myślę, że Liveran Complete to fajny preparat, który się sprawdza!

Opinia użytkownika 2016-08-06 11:04

Detoksykacja organizmu To taki "zabieg", który raz na jakiś czas powinien wykonać każdy! Ja robię takie czyszczenie raz na pół roku! Liveran Complete to specyfik , który bardzo mi w tym pomaga! Zalecam spróbować, bo to samo zdrowie! Jak dla mnie to produkt na szóstkę!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.