Kategorie produktów

Maqui Berry Sok

Maqui Berry Sok
Najtańsza oferta

4.33 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Maqui Berry Sok

Sok Maqui Berry jest naturalnym suplementem diety pozyskiwanym z owoców maqui berry oraz owoców camu camu. Stosowany regularnie pomaga złagodzić objawy starzenia się organizmu, a także zwiększyć zasób sił witalnych.

Dodatek przeciwutleniacza w postaci witaminy C sprawia, że sok Maqui Berry wspomaga mechanizmy antyoksydacyjne organizmu, zwiększając jego możliwości obronne przed atakiem szkodliwych dla zdrowia, wolnych rodników.

Produkt pasteryzowany, bez dodatku cukrów.

Skład

Składniki soku Maqui Berry

Zalecana dzienna porcja soku (50 ml) zawiera 75 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg naturalnej witaminy C*

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Skład ogółem: sok z owoców maqui berry (Aristotelia chilensis), standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C.

Zalecane spożycie:

Zalecane dzienne spożycie suplementu Maqui Berry to 50 ml. Spożywać w porcjach podzielonych.

Sok najlepiej jest spożywać 2x dziennie po 25 ml, około 30 minut przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wstrząsnąć przed każdym użyciem.

 

Przeciwwskazania

Spożyć w ciągu 21 dni od od pierwszego otwarcia butelki. Kobiety w trakcie ciąży oraz karmiące piersią powinny skonsultować stosowanie produktu z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie przegrzewać.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety - stosować jedynie jako uzupełnienie diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-05-19 22:07

To chyba jakaś innowacja związany z przeciwutleniaczami aktualnie panuje. aczkolwiek czy to zasadniczo ma ogromny sens?

Tola 2017-09-14 14:45

Byłam bardzo ciekawa tej nowości, bo maqui berry to wciąż owoce tak jakby egzotyczne...sok okazał się bardzo smaczny i chętnie kupię go ponownie.

Waleria 2015-03-03 16:59

Gdy dokucza starość to raczej nic w cudowny sposób nie poskutkuje... Można jednak sprawdzić sobie jak ja Maqui Berry Sok i patrzeć optymistycznie na świat!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.