Kategorie produktów

Maść Viprosal B

Maść Viprosal B

2.67 Średni

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Maść Viprosal B

Maść Viprosal B to produkt leczniczy przeznaczony do stosowania zewnętrznego do uśmierzania bólów neuralgicznych oraz stawowych. Lek działa przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie.

Skład

Składniki Maści Viprosal B : 

- substancje czynne produktu: 1 g maści zawiera 0,05 j.m. jadu żmii zygzakowatej, 30 mg kamfory racemicznej (Camphora racemica), 30 mg olejku terpentynowego z sosny nadmorskiej (Terebinthini aetheroleum) oraz 10 mg kwasu salicylowego (Acidum salicylicum).
- składniki pomocnicze tego produktu to: wazelina biała, alkohol cetostearylowy, parafina stała, sodu cetostearylosiarczan, glicerol, sodu chlorek, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Maść Viprosal B należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Maść Viprosal B należy stosować mmiejscowo na skórę.

Zalecane dawkowanie: w zależności od wielkości bolesnego należy wmasować w skórę małą ilość maści (5 do 10 cm) 1-2x dziennie, zależnie od intensywności bólu - aż do jego ustąpienia.

Czas trwania leczenia jest uzależniony od natury oraz ciężkości choroby. W sytuacji, gdy maść działa zbyt silnie bądź też zbyt słabo, należy skonsultować się z lekarzem
lub farmaceutą.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik Maści Viprosal B

Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Maść Viprosal B należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2022-12-20 13:37

prawdę rzecz biorąc nie widzę wad. odpowiedni lek dla mnie.

Minka 2018-03-01 18:32

Jak dla mnie ta maść nie działa za dobrze. Jedynie to co jest pozytywne to jej koszt, bo to około 7 zł. Maść Viprosal B to średni środek.

Sebek 2017-05-16 12:23

Maść działa, ale trochę brudzi ubranie, więc ja ją dyskwalifikuję.

Jan 2017-04-02 21:04

POZWALA JEDYNIE ZREDUKOWAĆ KASĘ , NIC WIĘCEJ

Tomasz W. 2015-08-31 17:34

Jeżeli stosuje się to dostatecznie długo to ma to bardzo dobry wpływ na organizm jego działanie efektownie pozwala zredukować ból.

Adinak 2015-08-31 17:33

Nie podoba mi się niestety Viprosal B! Nie warto jest go stosować, bo jego efekt jest nikły. Nie polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.