Kategorie produktów

Maść kamforowa Laboratorium Galenowe Olsztyn

Maść kamforowa Laboratorium Galenowe Olsztyn

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Maść kamforowa Laboratorium Galenowe Olsztyn

Maść kamforowa to produkt leczniczy przeznaczony do stosowania zewnętrznego i miejscowego na skórę.

Produkt ten stosuje się przede wszystkim w dolegliwościach bólowych o łagodnym stopniu nasilenia, np. w bólach mięśni i stawów.

Produkt Maść kamforowa Laboratorium Galenowe Olsztyn zawiera w składzie kamforę. Jest to substancja, która oddziałuje miejscowo w obszar bólu, wywołując miejscowe przekrwienie, co sprzyja zmniejszeniu dolegliwości bólowych.

Kamfora ma korzystny wpływ na skórę i regenerację tkanki podskórnej. 

Skład

100 g produktu leczniczego Maść kamforowa Laboratorium Galenowe Olsztyn zawiera substancję czynną: 10,0 g kamfory oraz substancję pomocniczą: 90,0 g wazeliny hydrofilowej.

Dawkowanie:

Produkt Maść kamforowa Laboratorium Galenowe Olsztyn należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek należy stosować na oczyszczoną i osuszoną skórę. Niewielki pasek maści nałożyć na obolałe miejsca. Wsmarować do całkowitego wchłonięcia.

Zaleca się stosować maść 1-2 razy dziennie.

Nie stosować leku inaczej niż to zalecane. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Maść kamforowa Laboratorium Galenowe Olsztyn.

Nie stosować produktu u niemowląt i dzieci w wieku do 6. roku życia. W przypadku dzieci starszych należy skonsultować się z lekarzem. 

Nie stosować maści na twarz, błonyśluzowe, uszkodzoną skórę z ranami otwartymi i w przypadku ran z występującym stanem zapalnym. 

Maść kamforowa Laboratorium Galenowe Olsztyn należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marianna 2020-01-28 17:59

sprawę środków na uśmierzenie bólu traktuję nad wyraz zdroworozsądkowo. Tu nie ma miejsca na kompromisy bo łatwo sobie zaszkodzić.

Anka 2018-09-03 11:59

Maść kamforowa ma szerokie zastosowanie, a ja wyznaję zasadę, że jak coś działa na wszystko, to jest do niczego. Nie polecam :)

Henryka 2017-09-09 21:57

Próbowałam różne produkty żaden nie dał rady na mój ból. Pewnego razu kupiłam Maść kamforowa . Od razu pomaga!!!

Sandra 2017-07-24 16:35

bardzo dobra maść przeciwbólowa - jest w moim domu od zawsze. No i pomaga, nigdy nawet nie stosowałam innych produktów, bo ta maść jest najlepsza. Nie to co te nowe leki jakieś wydziwaśne....

Opinia użytkownika 2016-04-21 14:31

Przyjemnie rozgrzewa obolałe miejsca.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.