Kategorie produktów

NOBLE HEALTH Be Younger

NOBLE HEALTH Be Younger

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu NOBLE HEALTH Be Younger

Tabletki NOBLE HEALTH Be Younger to suplement diety będący połączeniem składników wpływających na łagodzenie nieprzyjemnych dolegliwości związanych z menopauzą u kobiet.

Receptura niniejszego preparatu bazuje na wyciągach roślinnych, zbliżonych budową do estrogenów - żeńskich hormonów płciowych, których poziom w organizmie fizjologicznie spada w okresie okołomenopauzalnym.  

Substancje zawarte w preparacie pomagają w utrzymaniu komfortu psychicznego, łagodzą towarzyszące przekwitaniu objawy, jak m.in. uderzenia gorąca, wzmożona potliwość, nadmierna drażliwość, stany napięcia nerwowego oraz trudności z zasypianiem i spokojnym przesypianiem nocy.

Skład

Składniki produktu NOBLE HEALTH Be Younger są następujące:

Składnik Zawartość w 1 tabletce
ekstrakt sojowy standaryzowany na zawartość izoflawonów  20 mg
- w tym izoflazwony  50 mg
ekstrakt z czerwonej koniczyny 4 mg
- w tym izoflawony 0,4 mg
- w tym genisteina  2,5 µg
witamina B12  1,4 mg
witamina B6  1,1 mg
witamina B1  

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie produktu NOBLE HEALTH Be Younger: suplement należy przyjmować zgodnie ze wskazówkami podanymi na opakowaniu produktu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu NOBLE HEALTH Be Younger jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Nie nalezy stosować preparatu u dzieci, mężczyzn oraz kobiet w okresie rozrodczym.

Stosowanie niniejszego produktu jest niewskazane w przypadku kobiet ciężarnych oraz karmiących piersią.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Irena 2017-12-12 11:47

Chyba coś ciężko z dostępnością tego środka ostatnio....żałuję, bo siostra bardzo sobie go chwaliła.

Judyta 2017-05-15 12:52

Bardzo fajnie działa podczas menopauzy, chodzę spokojniejsza i nie odczuwam zmian ciepła.

Opinia użytkownika 2015-11-29 22:27

Menopauza to bardzo nieprzyjemny czas w życiu kobiet , ale to tez trudne chwile dla rodziny! Niestety wiem o czym mowię, ponieważ moja mamcia ciężko przechodzi przez ten czas! Dobrze, że są takie produkty jak NOBLE HEALTH Be Younger . Ten preparat naprawdę pomaga!

Emilia 2015-03-16 18:20

Moja mama ma ostatnio ten ciężki czas :( Na początku totalnie nie wiedziałam, jak mam się zachować... Całe szczęście szybko dojrzała do tego by pójść z tym do lekarza! Po kilku dniach zobaczyłam, że stosuje NOBLE HEALTH Be Younger ... Zauważyłam, że szybko na nią zadziałał ten produkt, bo przestała się tak denerwować!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.