Kategorie produktów

Pasta Cynkowa Aflofarm

4.2 Dobry

ilość opinii: 15

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Pasta Cynkowa Aflofarm

Pasta Cynkowa Aflofarm to produkt leczniczy. Wykorzystywana jest w przypadku dolegliwości skórnych, np. trądziku. Stosuje się ją jednak także przy otarciach naskórka oraz w występujących stanach zapalnych.

Głównym składnikiem produktu Pasta Cynkowa Aflofarm jest tlenek cynku. Jest to substancja o właściwościach przeciwbakteryjnych i ściągających. Wspomaga regenerację naskórka, zmniejsza widoczność ran i blizn występujących zarówno po trądziku, jak i przy skaleczeniach. 

W przypadku stanówzapalnych działanie substancji aktywnej polega na wysuszaniu i redukowaniu stanu zapalnego. 

Skład

W składzie Pasta Cynkowa Aflofarm znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna tlenek cynku (Zinci oxidi 25%)
substancje pomocnicze skrobia pszeniczna, wazelina biała

 

Dawkowanie:

Produkt Pasta Cynkowa Aflofarm należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Produkt Pasta Cynkowa Aflofarm należy stosować zewnętrznie na skórę. Nałożyć na miejsce zmienione chorobowo. Stosować według indywidualnych potrzeb lub zaleceń lekarza.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Pasta Cynkowa Aflofarm.

Unikać kontaktu preparatu z oczami. W przypadku dostania się środka do oczu, należy przemyć je wodą. Kobiety w ciązy i w okresie karmienia powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą zanim użyją leku. 

Produkt Pasta Cynkowa Aflofarm należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-03 14:39

od dawna nie jestem nastolatką a bolesne wypryski mimo to wciąż się pojawiają. pora na skuteczne działanie.

Korneliusz 2018-07-19 23:20

Zauważyłem u siebie czyraki i nie wiem, co może być przyczyną. Czyraki to nieestetyczne zaczerwienienia i zmiany na skórze. W związku z tym zacząłem używać Pasta Cynkowa Aflofarm - nabyłem w aptece. Słyszałem, że produkt pomaga na takie różne zmiany. Sprawdzę na własnej skórze i dam znać.

Kasia 2018-04-04 20:28

Zawsze przed miesiączką bardzo mocno wysypuje mnie na twarzy i plecach. Po kąpieli stosuję pastę cynkową, nakładam ją na ramiona i miejscowo na twarz, tak punktowo. Na drugi dzien juz zmiany są ładnie wygojona i zasuszone. Produkt zasługuje na medal.

Sonia 2017-11-23 21:30

Furunkuły pojawiły się u mnie jakieś 10 miesięcy temu. Od tamtego czasu cały czas stosuję Pasta Cynkowa Aflofarm !!! Ten środek radzi sobie niezawodnie z tą dolegliwością skórną!

Topas 2015-04-02 11:04

Nie działa na mnie za bardzo rewelacyjnie, jednak rzeczywiście wyszusza moje krosty i poprzez to o wiele lepiej się czuje, bo to się nie przenosi dalej!

Koperek 2015-03-17 17:39

Ojc... Miałem dać 5!

Koperek 2015-03-17 17:39

Stosuje ją na zmiany dermatologiczne i muszę przyznać, że działa znakomicie. Pomaga mi na co dzień i warto jest już korzystać z niej, bo szkoda marnować czasu na takie smutki :)

Kamilla 2015-02-26 14:57

Zaiste fajna rzecz na opryszczkę, można się jej szybciej pozbyć, wielu moich znajomych też ja kupuje bo pomaga.

Miki 2015-02-24 19:21

Bardzo dobrze działa na trądzik, można go w super sposób wysuszyć i będzie o wiele lepiej! Wiele osób to stosuje i działa, na mnie też więc daje 5.5!

Oper 2015-02-13 10:53

Niby na początku troszkę jak placebo to było dla mnie, jednak potem zauważyłem, że jest to świetnie wysusza :)

Naki 2015-02-13 10:51

Warto stosować, bo w szybkim czasie można efektownie polepszyć wygląd swojej skóry. Nie wiem dlaczego tak jest ale to mi się bardzo podoba. !

Gryfi 2015-02-13 10:50

Teraz już nie ma co się bać trądziku! Można go zwaliczyć szybko i skutecznie poprzez ten lek. Zadziała migiem i będziesz mógł spokojnie już nie myśleć o przykrych objawach.

Trok 2015-02-13 10:49

Oj miałobyć 5 :)

Trok 2015-02-13 10:49

Od kilku dni stosuje to na trądzić i jestem zadowolony. Działa i można zobaczyć efekt!

Kimi 2015-02-13 10:49

Bardzo dobra maść na opyszczki. Polecam, bo zawsze ją stosuje wtedy! To jest zbyt niekorzystny wynik aby tak ją zostawić.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.