Kategorie produktów

Pasta Zinci

Pasta Zinci

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Pasta Zinci

Pasta Zinci stosowana jest pomocniczo w stanach zapalnych skóry oraz trądziku jako środek wysuszający.

Pasta ma działanie ściągające, słabe przeciwbakteryjne oraz wysuszające.

Skład

Substancją czynną produktu Pasta Zinci jest: Zinci oxidum (tlenek cynku).

Substancje pomocnicze: skrobia pszeniczna, wazelina biała.

Dawkowanie:

Lek Pasta Zinci należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Sposób i droga podania: pastę należy stosować miejscowo na skórę.

Niewielką ilością leku Pasta Zinci smarować 1-2 razy dziennie zmienione chorobowo miejsca na skórze. Preparat nakładać bezpośrednio ręką po uprzednim dokładnym umyciu dłoni. Czynność mycia powtórzyć po nałożeniu preparatu na chore miejsce na skórze. Preparat do użytku zewnętrznego.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Pasta Zinci.

Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sandra 2017-06-21 15:11

pasta cynkowa jest najlepsza na tradzik a do teg super tania!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.