Kategorie produktów

Pneumovit Sept

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Pneumovit Sept

Pneumovit Sept to wyrób medyczny w postaci aerozolu do gardła. Wskazany w infekcjach wirusowych i bakteryjnych oraz w stanach alergicznych w obrębie jamy ustnej i gardła. Pneumovit Sept  łagodzi uczucie suchości w obrębie jamy ustnej i gardła. Kompleksowe działanie preparatu pozwala utrzymać śluzówkę w prawidłowym stanie fizjologicznym.

Skład

Składniki preparatu Pneumovit Sept są następujące: Zmodyfikowany roztwór leczniczej wody mineralnej: wodorowęglanowi, chlorkowo, sodowej, bromkowo, jodkowo, borowej, z zawartością jodu, manganu i wapnia – właściciel koncesji Uzdrowisko Rabka S.A., extractum salviae, extractum aloe vera

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Pneumovit Sept powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Przeciwwskazania

Przed użyciem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Pneumovit Sept. Produkt Pneumovit Sept należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej dawki preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Leszek 2020-02-12 15:33

Biorę ten lek na piekące gardło. natychmiastowa poprawa jest murowana.

Donata 2018-04-07 00:55

Gdy boli mnie gardło i struny głosowe istotne jest odpowiednie wsparcie i nawilżenie tych miejsc. Z ratunkiem przychodzi mi wtedy środek Pneumovit Sept . W moim zawodzie muszę dbać o gardło a składniki tego cudotwórczego odkrycia niesamowicie dobrze wpływają na to, by gardełko było sprawne i zdrowe.

Patrycja 2017-04-11 21:19

Prawdziwy hit! I to z mojej rodzinnej miejscowości:)

Zosia 2017-04-07 19:22

Preparat jest niezastąpiony na uczucie suchości w gardle! Odpowiada mi najbardziej ze wszytskich dostępnych na rynku produktó. teraz taka pogoda, że łątwo o infekcje gardła więc ja polecam serdecznie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.