Kategorie produktów

Pompka Ssąca - Aspivenin

Pompka Ssąca - Aspivenin

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Pompka Ssąca - Aspivenin

Pompka Ssąca - Aspivenin bezboleśnie usuwa jady po ukąszeniach i ukłuciach owadów, wytwarzając próżnię na powierzchni skóry w miejscu ukąszenia bądź ugryzienia.

Produkt nalezy użyć jak najszybciej po ukąszeniu, zanim zjawi się pomoc medyczna, we wszystkich przypadkach po wprowadzeniu jadu szerszeni, os, pszczół, komarów, meszek, kleszczy, parzących roślin, ryb, skorpionów i większości węży. W celu użycia wystarczy nacisnąć tłok. 

W zależności od czasu użycia wyrobu możliwe jest uzyskanie następującego efektu:

Czas użycia pompki ssącej Zamierzony efekt 
1 minuta zapobieganie skutkom ukąszeń/użądleń: krajowych pająków, os, pszczół, szerszeni, komarów, meszek, mrówek
2 minuty całkowite odessanie kleszcza
3 minuty zapobieganie skutkom ukąszeń jadowitych węży i ryb, a także egzotycznych pająków

Pompka ssąca zalicza się do poręcznych i praktycznych akcesoriów, które mogą przydać się w podręcznej apteczce, zwłaszcza na wyjazdzach z dziećmi.

Pompki ssącej można używać wielokrotnie.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu:

1. Najbardziej odpowiednią końcówkę produktu, należy przymocować do urządzenia i przyłożyć do miejsca ukąszania wysuwając tłok.

2. Wcisnąć tłok do samego końca, nie zwalniając w tym czasie nacisku kciuka przed zatrzymaniem się tłoka. Dzięki temu końcówka dobrze się przyssa. Następnie pozostawić pompkę ssącą ASPIVENIN na czas 60 do 90 sekund w przypadku ukąszenia owada. Jeśli ukąsił nas wąż - trzymamy aż do 3 minut. Czynność można powtórzyć jeśli będzie taka konieczność.

3. Po użyciu ASPIVENIN, w celu usunięcia należy umieścić tłok końcem kciuka.

4. Przemyć ranę środkiem odkażającym, a końcówkę produktu wodą z mydłem.

Przeciwwskazania

Nie stosować na powieki oraz zewnętrzne narządy płciowe.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Martyna 2018-07-23 12:54

Pompka ssąca to dość droga sprawa, ale bardzo skuteczna i naturalna. W przypadku możliwości wielokrotnego użycia zapowiada się w ogóle rewelacyjnie. Zwłaszcza jak się już nauczymy jej stosować. Warto znać i mmieć coś takiego, polecam.

Opinia użytkownika 2018-04-21 15:22

W lepiej zaopatrzonych aptekach można spotkać szeroki wachlarz specyfików na wszystko. W jaki sposób nie spudłować? Aby zliwkidować świąd ukąszeń kupiłam sobie Pompka Ssąca - Aspivenin . Całe szczęście, że to nie był trefny zakup!

Rudy 2017-05-31 10:54

Drogie to...ale wygląda na to, że warto sobie kupić, bo nigdy nic nie wiadomo, a jak już coś się wydarzy to reakcja musi być błyskawiczna. Ja tam wolę nie żałować!

Sławek 2017-05-18 13:42

Wiele razy uratował mi du#! Polecam, żeby mieć zawsze przy sobie, nawet przy zwykłym wypadzie nad jezioro czy do lasu.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.