Kategorie produktów

Propolis Forte

Propolis Forte

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Propolis Forte

Propolis Forte to suplement diety w postaci ekstraktu etanolowego. Produkt przeznaczony jest do podawania doustnego. 

Wskazaniem do stosowania produktu Propolis Forte są dolegliwości gardła, np. ból gardła, podrażnienia gardła i strun głosowych oraz odczuwanie suchości w gardle.

Zawarty w składzie produktu propolis wspomaga funkcjonowanie gardła i krtani. Jego działanie polega na tym, że wpływa na hamowanie rozwoju szkodliwych drobnoustrojów jamy ustnej, gardła i górnych dróg oddechowych.

Etanolowy ekstrakt propolisu ma właściwości tonizujące i podbudowujące układ pokarmowy.

Skład

Składniki suplementu diety Propolis Forte: propolis - substancja czynna, 70% spirytus etylowy.

Zawartość w jednej aplikacji (125 mcl): propolis 12,5 mcl.​

Zalecane spożycie:

Suplement diety Propolis Forte należy stosować do jamy ustnej, na gardło a także doustnie w postaci rozcieńczonej.

Instrukcja stosowania: 2-3 razy aplikować do jamy ustnej lub gardło. Płyn połknąć. 

Stosowanie doustne: 20 kropli na 100 ml wody - 2-3 razy dziennie między posiłkami.

Nie stosować inaczej niż to zalecane. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu diety Propolis Forte jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od światła i wilgoci. 

Suplement diety wskazany jest dla osób dorosłych. Osoby uczulone na produkty pszczele nie powinny stosować tego produktu. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia oraz aktywność fizyczna stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować po upływie terminu ważności. Produkt zawiera etanol. Może osłabiać zdolność prowadzenia pojazdów. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Gosia 2018-09-21 17:13

Propolis Forte - słyszałam o propolisach, to jakiś produkt z gatunku tych, które zawierają mleczko pszczele lub pyłek. Ale nie do końca wiem, jak one działają. Czy to znaczy, że jak będę jadła miód to też mi pomoże?

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.