Kategorie produktów

Rennie Cool Mint

Rennie Cool Mint

4.44 Dobry

ilość opinii: 16

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Rennie Cool Mint

Rennie Cool Mint to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek do ssania. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, u których występują zaburzenia trawienia, które mogą objawiać się w następujący sposób: uczucie pełności, wzdęcia, odbijanie.

Tabletki do ssania mają pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz łagodzą dolegliwości związane z jego zaburzeniami.

Produkt Rennie Cool Mint działa poprzez normalizowanie składu soku żołądkowego, co przyczynia się do ochrony dwunastnicy i żołądka przed jego negatywnym działaniem.

Skład

Składniki produktu leczniczego Rennie Cool Mint są następujące: wapnia węglan, magnezu węglan sorbitol, żelowa skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, talk, magnezu stearynian, parafina ciekła, aromat chłodzący, aromat miętowy, sól sodowa sacharyny.

Dawkowanie:

Lek Rennie Cool Mint należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Rennie Cool Mint należy przyjmować doustnie. Tabletki można rozgryzać lub ssać.

Zalecane dawkowanie produktu to 1-2 tabletki. Najlepiej stosować po posiłku oraz przed pójściem spać. 

Uwaga! Maksymalnie 11 tabletek na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Rennie Cool Mint.

Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 12. roku życia. Nie należy zażywać tabletek w przypadku niskiego stężenia fosforanów we krwi, dużego stężenia wapnia w moczu lub we krwi oraz podczas problemów z nerkami.

Produkt leczniczy Rennie Cool Mint należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu. 

Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym i nienasłonecznionym.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-12-25 13:05

Staram się zawsze pamiętać, by mieć przy sobie Rennie Cool Mint gdyż nie znam lepszego specyfiku na zgagę.

Minas 2018-11-18 12:29

Zgaga będzie u mnie wiecznym problemem nie pozbędę się jej tak szybko. Rennie Cool Mint nie polecam i nie warto jest tego stosować. Nie zadziałało więc nie polecam!

Żanna 2018-06-22 17:47

Nadkwaśność to efekt zaburzonej pracy enzymów odpowiedzialnych za trawienie. Głównym objawem jest nieprzyjemne odbijanie i posmak w ustach. Rennie Cool Mint to środek którego składniki zmniejszają aktywność enzymów trawiennych, zwłaszcza kwasu solnego. Kwas solny to element soku żołądkowego. To on jest odpowiedzialny za początkowe trawienie. Wypada więc zadbać o to, by działał jak powinien.

Opinia użytkownika 2016-11-11 15:30

Po każdym najedzeniu się męczy mnie paląca zgaga. Próbowałam już naprawdę dużo preparatów ale nic nie pomagało. Ostatnio trafiłam na Rennie Cool Mint ! :) I stało się! W końcu coś dało radę! Szybko i skutecznie!

Opinia użytkownika 2015-11-16 14:09

Od ostatniej uczty strasznie mnie męczy pieczenie w przełyku... Próbowałam coś znaleźć, ale nic mi nie pomagało... Wtedy znajoma z pracy powiedziała mi o preparacie Rennie Cool Mint . I już od tamtego momentu pożegnałam swoje problemy.

Sorrik 2015-04-02 11:59

Bardzo dobry intensywny chłodzący smak mięty. Pierwsze niweluje sprawnie nadkwasowośc a później jeszcze mamy świetny oddech. Działa 5/5!

Opinia użytkownika 2015-02-10 19:43

jest ok

Rita 2015-02-10 15:19

Rennie Cool Mint idealnie sprawdza się na zgagę. Niestety ostatnio mocno mnie męczyła - a w czasie świąt to już tragedia! tłuste i słodkie jedzenie, nie pomagały. Rennie Cool Mint pomógł szybko pozbyć się nieprzyjemnego uczucia w przełyku!

Jagurak 2015-02-10 13:42

Nie ma co się ograniczać, tylko do jedenego leku. Trzeba sprawdzić ich więcej bo dopiero wtedy będziesz wiedział co na ciebie jest najlepsze. Dla mnie rennie cool mint to jeden z najlepszych środków!

Beenio 2015-02-10 13:37

Mój ulubiony środek, który zawsze mi pomaga podczas ciężkich dni. Działa już do 5 minut i czuć róznice bardzo dużą!

Natikar 2015-02-10 13:36

Cena bardzo dobra, działanie dobre. Aż 24 tabeletki do ssania. Moje problemy żołądkowe się skończyły i muszę przyznać, że teraz jest tylko o wiele lepiej.

Hiderek 2015-02-10 13:35

Stosuje do kilku lat i polecam dla każdego bo działa bardzo dobrze i można mu zaufać :)

Tomasz R. 2015-02-10 13:34

Bardzo lubię ten suplement, potem dodatkowo jest taki intensywny chłodzący smak mięty. To jest super bo nie ma się uczucia spalenizny z gardła ;)

Igor 2015-02-10 13:34

Miało mi to pomoc na leczenie zgagi, jednak nie pomogło. Wydałem pieniażki na darmo ...

Kamos 2015-02-10 13:32

Jak dla mnie to jeden z lepszych leków na rynku. Jedynie to mogę się doczepić do krótko trwałego działania, jednak później i tak już jest o wiele lepiej :)

Opinia użytkownika 2015-01-06 11:01

Od tygodnia czuję potworne palenie w żołądku. Nie wiem, co może być powodem. Odżywiam się naprawdę zdrowo i raczej nie mam tego typu problemów. Rennie Cool Mint to specyfik odkryty w aptece. Zakupiłam go i sprawdzę, czy zadziała. Przekonam się, czy to prawda, że poleca go tak dużo ludzi.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.