Kategorie produktów

Reparil Gel N

Reparil Gel N

4.0 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Reparil Gel N

Lek Reparil Gel N w postaci żelu, stosowany jest miejscowo w leczeniu wspomagającym w celu złagodzenia dolegliwości pourazowych takich jak stłuczenia, krwiaki, zgniecenia, urazy stawów.

W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - escyna, która zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych oraz wykazuje silne działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. 

Skład

Substancjami czynnymi leku Reparil Gel N są escyna oraz salicylan dietyloaminy (100 g żelu zawiera 1,0 g escyny oraz 5,0 g salicylanu dietyloaminy).


Pozostałe składniki to: olejek lawendowy, olejek kwiatu pomarańczy, karbomer (kwas poliakrylowy), makrogol 6 (Softigen 767), wersenian disodowy, trometamol, alkohol izopropylowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Reparil Gel N powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. 

Reparil Gel N należy nanosić i rozprowadzić na chore miejsce i jego okolice 1 do 3 razy na dobę, do ustąpienia objawów, tj. 1 do 2 tygodni. Żel można rozsmarować lub wcierać w skórę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Reparil Gel N.

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. Produkt Reparil Gel N należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-07-28 18:45

temat lekarstw na zwalczenie bólu traktuję bardzo serio. Tu nie ma miejsca na kompromisy ponieważ łatwo zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Ferdynand 2020-01-04 21:59

serio nie jest to zły środek. odpowiedni zakaup.

Waleria 2018-03-11 20:37

Reparil Gel N to środek, polecany do stosowania w przypadku urazów. Działanie jego składników polega na tym żeby zmniejszyć powstały obrzęk, występujący stan zapalny itd. Najważniejsza dla mnie jest szybkość i skutecznosć działania. I dlatego polecam :)

Opinia użytkownika 2017-05-21 17:47

Za mało napojów no i mam dupę... Wyglądam jak jeden olbrzymi obrzmiały skrzat! Katastrofa tysiąc! Zakupiłam dziś Reparil Gel N ! Spisze się przy takiej katastrofie? Nie wiem ale jestem myślami sama ze sobą!

Opinia użytkownika 2017-03-16 23:10

Najczęsciej kupuję Reparil Gel N na obrzęki. I faktycznie pomaga na ten problem!

Majka 2015-08-22 19:14

Stosowałam to kilka tygodni i efekt był rewelacyjnie. Opuchlizna zeszła tak o 30% i ogólnie noga wyglądała o wiele lepiej. Polecam!

Olaf 2015-08-22 19:13

Dwa lata temu skręciłem sobie kostkę i bardzo długo dochodziłem do siebie. Dodatkowo później kolega polecił mi ten środek i bardzo mi to pomogło. Polecam!

Nico 2015-08-22 19:12

Nie warto jest stosować tego żelu, ponieważ nic tak na prawdę mi nie pomógł. Nadal mam to samo i strasznie mnie to wkurza.. To jest po prostu bez sensu..

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.