Kategorie produktów

Osteorapid

4.11 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Osteorapid

Żel Osteorapid to wyrób medyczny o działaniu przeciwbólowym.

Stosowanie żelu Osteorapid  wskazane jest w przypadku wystąpienia bólu mięśni, stawów, wiązadeł czy ścięgien. Produkt przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę. Żelowa konsystencja wyrobu sprawia, że produkt wnika w skórę i dociera do bolących i uszkodzonych tkanek.

Wyrób Osteorapid wykazuje działanie przeciwbólowe, miorelaksacyjne oraz przeciwzapalne. Żel może być stosowany również podczas terapii długoterminowej po stłuczeniach, nadwyrężeniach i urazach.

Produkt zapewnia długotrwałą ulgę od bólu, pobudza ponadto metaboliczne przemiany w uszkodzonych miejscach i usprawnia krążenie. Osteorapid może być stosowany przez osoby dorosłe i dzieci powyżej 3. roku życia.

Skład

W składzie żelu Osteorapid znajdują się następujące substancje: biszofit, olejek jodłowy,  olejek mięty pieprzowej, dimetylosulfotlenek.  Substancje pomocnicze: karboksymetyloceluloza, żelatyna, spirytus etylowy, gliceryna, woda. 

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu medycznego Osteorapid:

Niewielką ilość żelu aplikować na skórę. Stosować dwa razy dziennie lub jeśli istnieje potrzeba - częściej.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu Osteorapid jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kalina 2018-12-11 18:01

Osteorapid działa na ból barka wywołany przeciążeniem. Wiem, bo właśnie na to go stosuję.

Opinia użytkownika 2018-06-17 22:39

Pracuję w ogromnym magazynie. Dzień w dzień rozładowuję ciężkie paczki. Czuję straszny ból wszystkich mięśni. Ukojeniem okazał się preparat Osteorapid ! Niweluje ból. Jest najlepszy.

Bolesław 2017-04-01 14:29

Ból stawów w kolanach to ostatnio dla mnie była codzienność! Od ostatniego piątku posiadam preparat Osteorapid . I mogę już stwierdzić, że.... działa świetnie!

Opinia użytkownika 2016-12-16 13:12

super

Regina 2016-09-27 22:37

produkt świetny na bóle mięśniowe, cudownie koi i pozwala na normalne funkcjonowanie - polecam baaardzo, obecnie trudny do nabycia, ciekawe dlaczego??

Regina 2016-09-27 22:37

produkt świetny na bóle mięśniowe, cudownie koi i pozwala na normalne funkcjonowanie - polecam baaardzo, obecnie trudny do nabycia, ciekawe dlaczego??

Amadea 2016-07-09 19:41

Beznadziejny! Osteorapid to przerost formy nad treścią.

Pawel 2016-02-24 12:15

nie polecam

Nina 2015-08-03 13:35

Ciągły ból na plecach to nic fajnego! Osteorapid to produkt , który jest niezastąpiony podczas walki z moimi przypadłościami! Naprawdę trzeba powiedzieć, że chyba żaden inny środek tak dobrze mi nie pomagał!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.